renocar_unor

Suzuki GS 500E (1996)

Vlastník Valgard
Vloženo 2.3.2015
Aktualizováno 12.5.2015

Můj první stroj. Ojetá Suzuki gs 500 E, půllitrový dvouválec se skvělým zvukem a vlastnostmi. Zatím naprostá spokojenost.

Suzuki GSX 400: důvod neuveden
Yamaha XS 400: důvod neuveden
MZ ETZ 250: důvod neuveden

První dojmy - Lehká, malá motorka se skvělými jízdními vlastnostmi. Táhne na všech rychlostech, žádné překvapivé výkyvy výkonu. Rozhodně jsou v plánu úpravy/opravy. Rozhodně nějaké nosiče na zavazadla, opravit sedák, zredukovat pod předními světly změti drátů a td..

Motorku bych doporučil pro - Pro nováčky, lidi kteří chtějí spolehlivou motorku za rozumnou cenu.

Doplňky na motorce - Laďák, přední světlo, padáky, zrcátka, řidítka a td.

.3Když jsem se rozhodoval jaký stroj vybrat, primární pro mě byl vzhled. chtěl jsem naháče se slušným výkonem na A2. Nejdřív jsem hledal ve starších motorkách, ale nakonec mě padla do oka právě GS 500E. Celkový zjev a odkrytý motor mě prostě učaroval. K tomu samozřejmě vhodná motorka pro začátečníka a jedna z posledních bez počítače. Takže motorka vybraná, akorát jsem čekal na vhodnou nabídku.

Zkušeností zatím moc není, navíc první motorka, takže není moc k čemu porovnat, nicméně zkusím něco sesmolit.

Motor je super, nejsem nějaký šílený rychlík, takže mě zatím naprosto vyhovuje, dobře táhne na všech otáčkách/rychlostech. Hravě zvládne 140km/h a stále chce přidat.
Jinak na mojí motorce je laďák, takže se tím trochu zvýšila spotřeba, ale zase pěkně bručí. Taký přední světlomet je vyměněn za dva menší, což je možná trochu škoda, ale zase jí to trochu omladilo.
Přední brzda trochu slabší než jsem zvyklý ze školy, ale za to zase zadní brzdí zběsile.
Posed mě trochu zlobí,, nádrž studí do noh a rozbité sedalo mě kouše, takže ho budu muset v nejbližší době přešít.
Víc snad zjistím a dopíšu časem.

29.3.2015
Svařen rám pod zadním madlem. Doplněn šroubek i s gumou pod nádrží.

Jon-Marobud
Jon-Marobud napsal 03.03.15 v 11:01

Slvělá volba

-Jandys-
-Jandys- napsal 02.03.15 v 21:58 10b.

Koupil jsem GS ženušce,je spokojená,já taky,za sebe mohu říct že mě ten 2v hodně překvapil,jde o verzi pro USA-39kw a jede jak z praku Tož ať dobře slůži ogare

kubrt1965
kubrt1965 napsal 02.03.15 v 18:15 10b.

Přeju hodně pohodových kilometrů, ať ti to jezdí