Yamaha FZ6 Fazer (1999)

Vlastník Frčaldo
Vloženo 25.2.2015
Aktualizováno 25.2.2015

Motorka byla padlá jen lehce na šterku. Podoba na fotkach byla až moje práce.

První dojmy - Nějak jsem si Fazera zamiloval na první pohled... Koukal jsem po nich dost dlouho a i z rodiny ji někdo měl. Byla mi doporučena. Svižná a pohodlna motorka. Když byla vypucovana tak jí občas nekdo pochvalil :)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny .. zmrzlinaře nejspíš ne , ale je to prostě pohodlný a svižny motocykl ! :D

Doplňky na motorce - Oprava přední kapoty , nějaké nalepky, Laďák , proužky na kola a pořádně vypucovat :D

Fazera jsem chtěl , jak jsem psal láska na první pohled. Byla padlá - koupil jsem kapotu se světlem lešením atd za 1000 ,- Umyl blitky z ráfku nalepil proužky , leštil a leštil , nějaka nalepka a pak bohatě stačila laska , kterou jsem kní měl :) Motorka mě nikdy nezklamala a to jsem do ní za celou dobu nedal skoro ani korunu. Fazer měl své kouzlo - pro mě byl idealní protože už od prvního dne ŘP jsem spíš na vylety a normalní projíždky než na sporty - to docela Fazer nabízí , pohodlny posez , výška atd. Motorka vhodna jak na cestování tak i lehce sportovní jízdu ... Jediné co bych mu vytkl jsou řiditka které se drží jak ukrajinské kolo. Co se týka designu - už to prostě není nová motorka která by uchvatila pohled každého , ale podle mě to kazí jen lehce přední kapota která už není tak uplně in i když zase možna lepší než polovina streetovejch masek co na to lidi serou . Zadní čast motorky se mi libí hodně - kor když člověk není prase a trochu se stara tak to je prostě hezky. Takže za mě Fazer 10Bodu :D možna jsem ho měl i o trošku radši než ZR7 co mam ted - na té chybí jedna ryhlost a malinko pokulhavá těch několik KW ... Když si jestě vzpomenu co sem napsat dodatečně doplním.

lacerta82
lacerta82 napsal 25.02.15 v 17:14 10b.

Take dávám deset bodů...tato motorka si to zaslouží.rád na tento model vzpomínám.i teď bych se rád projel.Kdo tuhle koupí, tak neudělá chybu.