Honda NTV 650 Deauville (2003)

Vlastník Luba73
Vloženo 24.2.2015
Aktualizováno 11.3.2016

Moto na delší cesty i kolem komína.Prostě univerzál.Plánujeme trochu cestovat proto tahle volba.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Veliká ochota a super jednání.

BMW R 1100 RT: Nenašel jsem tu pravou.

První dojmy - Zatím jsem nic moc nenajel přidám později.Projeta jen zkušební jízda a po převozu jen pár metrů.Je to úplně něco jiného než Savage.Váha je znát.Na mou výšku(170cm) je akorát vysoká.Budu si muset trochu zvykat.Další postřehy dodám později,až bude na značkách a budu mít něco najeto.

Doplňky na motorce - Na stroji vše originál i horní kufr je od Hondy.

Moto pořízena na delší cestování,Savage je krásná motorka a u mne srdcová záležitost a v mé garáži bude mít stále své místo,ale delší jízda ve dvou je pro pravé kruťáky.S ohledem na zadnici svou i mého baťůžku pořízena tato honda,která přesně splňuje to co od ní očekávám.Velký úložných prostor,kardan,nízká spotřeba a velký dojezd díky 19ti litrové nádrži.
22.3.2015
Tak najeto prvních 300km,z toho 220km s baťůžkem a maximální spokojenost.Z respektu z váhy mě moto uklidnila hned po rozjezdu.Suprově ovladatelná,neudělala jedinou záludnost,která by mne překvapila.Přesně drží stopu kterou nasadím.Takže maximální spokojenost.Jsem velmi mile překvapen.
Tak a je natočená první 1000km a pocity jen pozitivní.Jak jsem již psal stále mě překvapuje hbitost a ochota v zatáčkách a v hustějším provozu.Nasednout rovnou za jízdy,nevěřil bych že má dvaapůl metráku.Pomalu se chystáme na delší cesty tak uvidíme.Zatím max. spokojenost.

mon-cheeris
mon-cheeris napsal 30.12.15 v 16:19 10b.

pěkná motorka

kuzmič
kuzmič napsal 20.03.15 v 21:27 10b.

Není to královna krásy, není trhač asfaltu, ale co po ní chceš, to udělá a když jí něco odpustíš, tak na téhle staré raketě vyletíš až do nebe...

Myschan
Myschan napsal 17.03.15 v 19:29 10b.

Pěkná recenze. Ať slouží a za 10

Pepe74
Pepe74 napsal 06.03.15 v 17:08

Ahoj.
Dobrá volba. Mám jí rok, najeto 4000km. To jsem myslel, ze se na ni nekolikrat za leto projedu, protoze nemam cas.
Hodne stastnych kilometru.

Quasar