Suzuki GSX 750 ES/EF (1985)

Vlastník Hikawa
Vloženo 24.2.2015
Aktualizováno 8.7.2015

Motorka z doby kdy ještě neměli důvod stavět rozpočtové modely.

První dojmy - Krásný klasický youngtimer po prvním majiteli dovezený z Německa firmou Auto Zrucký. Mám k ní všechny originální klíče, uživ. manuál s vypsanými servisními zákroky majitele staršího data narození, který byl naštěstí pečlivka

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce, kteří nehledají překoňované stroje plné elektroniky, ale poctivou do posledního detailu udělanou klasickou motorku na toulky do neznáma.

Jedná se o model EF s celokapotou-při focení jsem ji sundal. Motorka má najeto poctivých 38tis a je znát, že původní majitel jezdil pouze za krásného počasí. Nikde žádná oxidace apod.
Motor chytá na škrtnutí a řekl bych že je tišší než novější modely (Bandit apod). Co mě překvapilo je kolik informací nabízí palubovka. Ukazatel zařazené rychlosti (1-4 červená čísla, 5 žlutá), teploměr, palivoměr a další..bomba máte všechno rovnou na očích.
Ještě jsem neměl možnost se svézt, nechce se mi na zasolené silnice, ale řeknu vám..nemůžu se dočkat

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 08.07.15 v 13:49 10b.

Muj prvni japonec v 19ti letech byla prave GSX750, ale typ ES. Prakticky se nelisila, mel jsem k ni i spodni kapotaz. Mel jsem ji na vojne, sbalil jsem na ni holku, kterou jsem si pak malem vzal. jooo, nostalgie

NXram
NXram napsal 23.04.15 v 11:31

taky zajímavé moto, ať ti dělá radost

Vili.s9
Vili.s9 napsal 28.02.15 v 19:53 10b.

tak tohle je paráda! sice uz to nema nakopavacku, ale stejne bych ji klidne bral!

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 25.02.15 v 18:48

Tomu říkám krása!!!

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 25.02.15 v 02:20 10b.

Víš že na tyhle stroje moc nejsem, ale stav se cení, zachovalý poctivý železo co toho ještě namotá :)
A nejde jinak než ĎaĎa :) a palec hore - 10B