Suzuki SV 1000S (2006)

Vlastník Bižour
Vloženo 23.2.2015
Aktualizováno 17.8.2015

Rudý japonský kladivo na 4hrnky s minimální snahou odpouštět moje řidičský chyby :)

Aprilia RSV 1000: je menší než SVčko

První dojmy - první dojmy z jízdy při teplotě 1 supeň nad nulou nemusím asi víc rozepisovat... Jinak za rozumného jarního a letního počasí je to výkonná, rychlá a líbivá motorka, se kterou se člověk moc nenudí a mimo vysloveně cestovního tempa do 80km/h je i pohodlná na ježdění.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná alternativa "supersportu" pro lidi s většími rozměry

Doplňky na motorce - mimo padáků jsou doplňky jen kosmetické záležitosti, nic funkčního ani ve smyslu výkonu nebo něčeho podobného

Motorku jsem koupil kvůli výkonu, charakteru dvouválce a hlavně rozměrům mě samotného (narost jsem trochu víc, než je na sportovní motorky běžné :)) takže potřebuju něco na čem budu vypadat jako člověk ne jako vosa na bonbonu :)

Zkušenosti z jízdy jsou jen pozitivní. Mám za sebou cca 7 000 Km "všeho druhu" od lítání kolem komína až po cca 550 Km v jednom tahu do Rakouska a alpské silnice. Nikde mě nenechala, motor táhá výborně, pouze při delší jízdě se přece jen do rukou začnou dostávat vibrace od motoru.

Nejlepším prostředím pro tuhle raketku jsou dlouhé série zatáček, ideálně hory, ať už naše nebo cizí a kvalitní asfalt.