Dněpr K-750 (1962)

Vlastník gumo
Vloženo 22.2.2015
Aktualizováno 5.3.2017

je to pekelnej Ruskej stroj se svojí hlavou ale pokud se to celé udělá tak to i funguje

První dojmy - Tak první dojem byl hooodně silný nikdy jsem neměl motorku s lodičkou a tak to pro mě byla premiéra :-) kterou jsem si setsakramentsky užil :-D. Nikdy jsem netušil že ovládat motorku s lodičkou je tak namáhavý a vůbec celkově je to masakr :-) vracel jsem se s rohlikem od ucha k uchu :-) Už se těšim na další projížďky

nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevoim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim nevim envcim nveim nevim nveim nevim nveim neiinm a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a aaa a a a a

neljen
neljen napsal 24.08.18 v 09:14 10b.

Moc pěkná práce. Radost se na něco tak pěkného koukat.

mvacky
mvacky napsal 01.03.15 v 18:35 10b.

Peterka72
Peterka72 napsal 01.03.15 v 10:38 10b.

Pěkná práce . Přeji hodně spokojených kilometrů .

gumo
gumo napsal 27.02.15 v 19:39

jo před 25 lety to bylo dost peněz i dneska to nestojí málo já v tom mam cca 90000 kč včetně koupě dal sem za to 25000 kč ale ještě k tomu mam jeden motor spíš teda kopu dílů no a jak říkam všecko co se dalo sem dělal sám ještě to musim dát na veterány to bude taky něco stát no ale to svezení za to stojí

sabbath65
sabbath65 napsal 27.02.15 v 09:04 10b.

Moc pěkně udělaný . Před 25 lety jsem ho měl mít jako nový dovezený ze SSSR, ale nějak to pak nedopadlo (cena tehdá cca 15.000,-) .
Tak že gratuluju a dávám 10 .