Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník Green66
Vloženo 21.2.2015
Aktualizováno 23.2.2015

Co se týká dospělých motorek vrátil jsem se ze silniční zpátky na enduro.

Suzuki DR 750 Big: důvod neuveden

První dojmy - Připadalo mi to vysoký ale jde jen o zvyk.Při jízdě po polních cestách jsem se nemohl zbavit pocitu že si musím někde lehnout protože na GSXru stačil prach na silnici a tady to projede víc než jsem myslel ;)

Zkušenosti ? Biga jsem koupil na podzim... ...kdo nelehl se svojí motorkou tak si s ní neupevňuje vztah,proto jsme si vztah upevnili hned na začátku když jsem si neuvědomil že tohle kladivo brzdí motorem a to dost. Vlítl jsem do bláta a při prvním ustřelení jsem zavřel plyn otočil jsem se na místě jak na ledě a upadli jsme spolu pod mez. Od tý doby v pohodě už jsme si na sebe zvykli.Cestování je super tankuju tak po 300-350 km sice z úzký sedačky po delší cestě bolí zadel ale díky nástavcům pod řidítky se dá jet pohodlně ve stoje i několik kilometrů a tím si ulevit,ale asi jde i o zvyk.Brzdy by mohli být o něco málo silnější ale zkusím dát pancéřový hadice a bude líp.Stihl jsem zatím 3200km tak uvidíme jaký zkušenosti budou o sezóně ...

Green66
Green66 napsal 22.02.15 v 17:55

Jo taky jsem začínal na enduru když pominu fichtly a podobné ..první byl Jawa 380 Sadílek jelo to jako kule ale bylo to žíznivý 10-12l/100km a nádrž jen na 8l ,pak bylo XL600R ale držet krok s kámošema na silnicích se nedalo.A teď když jsou děcka se na silničních bojím a hlavně ten čas . Ke kámošovi na kafe cca 20km jsem jel raději na Jawce protože starý GSXr se ohřívalo deset minut a to už jsem mohl být na cestě.Pak kamarád pořídil WR400 začli jsme jezdit na trať a já prostě pochopil že chci zase nějaký enduro na kterým se dá jet plynulou rychlostí po silnici a snese i terén kde si vyčistím hlavu.Skončil jsem u Biga a je pravda že cesta na kafe se prodloužila a trvá dýl ale našel jsem i cesty který si už vůbec nepamatuju že tam kdy byli.Na silniční motorce musí bejt banda a čas najet kilometry tady si vystačím i sám a na to se utahat nepotřebuji tolik času. Předešlý majitel Bigouše byl puntičkář a myl ho po každý projížďce o motorku se dobře staral tak doufám že vydrží nechce se mi zkoušet nic mladšího

kubrt1965
kubrt1965 napsal 22.02.15 v 12:19 10b.

Parádní

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.02.15 v 08:38 10b.

Poctivej jednobuch

-Jandys-
-Jandys- napsal 21.02.15 v 23:17 10b.

Hezký BIGouš,tak vítej do našich řad Já měl stejný přestup jako ty,ale kdysi jsem na enduru začínal a DR byla jasná volba

Jardas444
Jardas444 napsal 21.02.15 v 21:59 10b.

Tak tě vítám mezi námi Bigaři a ať ti dělá jen radost.Vypadá hodně zachovale a zaslouží si 10b.