renocar_unor

Triumph Thunderbird LT (2014)

Vlastník TriumphOwnersGroup
Vloženo 20.2.2015
Aktualizováno 20.2.2015

Nejlepší stroj co jsem kdy vlastnil. Krása, kvality, styl a jedinečnost na cestě.

Motorka koupena od triumph-675 (Bratislava)

Triumph Tiger Explorer XC: Mel jsem jej jeden rok, najeto 3500km - vynikajici stroj, prodán do Martina
Triumph Trophy 1200: Nejlepsi el. stavitelný podvozek co jsem kdy jel asi lepsi nez BMW, ale moc plastu
Kawasaki VN 1700 Voyager: Najeto 5000km moto prodano do Trnavy hrozná hmotnost, slaboucky motor a absence zpatecky
Kawasaki GTR 1400: Najeto 5000km uzasny stroj 155HP, ale asi bych se zabil 250km/h zadny problem. Prodáno kamarádovi do BA

První dojmy - První tankování po vyjetí z prodejny triumph na shell Bratislava - Rožňavská ul. Obsluha stojanu se málem zbláznila vzrušením když to viděla. Ostatně já už byl taky v transu a ještě mne to nepustilo :o)

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro někoho kdo nesnáší uniformitu, respektuje tradici a nemá hluboko do kapsy :)

Doplňky na motorce - Pouze velký zadní kufr Sedleman na dlouhé cesty a předkopy na nohy. Vše ostatní originál triumph

Stroj jsem koupil jako lásku na první pohled. I když podstatou bylo to, že je to TRIUMPH.
Najeto nemám téměř ještě nic. Půjdu na první výměnu oleje.
Jízda famózní, zvuk, brzdy, kvalita posedu, podvozek úžasný.
Ovladatelnost téměř jako naháč. Spolujezdec(kyně): vždy sexy za každé příležitosti
úložný prostor výborný, spotřeba 6,5l/100km maximálně, servisní služby na Slovensku katastrofální, ale TRIUMPH Vídeň je 60 km (naštěstí).

Nejlépe se motorka cítí na okreskách a cestách 1tř. Zvládne díky objemu jakýkoli kopec. Ve městě je trochu problém, že Vás pořád někdo otravuje, protože se mu stroj líbí.

Vynikající na cesty. Dokážu si představit i ROUTE 66

Mirekz
Mirekz napsal 27.02.15 v 21:18 10b.

nádherný kousek můžu jen tiše závidět

čert129
čert129 napsal 27.02.15 v 13:24

Je to opravdu kus pořádné motorky přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách 10b.

fatman
fatman napsal 27.02.15 v 11:30 10b.

Tak to je fakt mazel !
No, bohužel mám hluboko do kapsy ...
Ať dlouho a dobře slouží!!! 10b.

Výska
Výska napsal 27.02.15 v 09:07

Nádherný stroj skutečně

PetrIII
PetrIII napsal 27.02.15 v 08:16

Konečně parádní stroj ,servis v Čechách je na vysoké úrovni, hlavně DK moto. Ať to jezdí a nezlobí