KTM Duke 690 (2014)

Vlastník JohnyLuka
Vloženo 18.2.2015
Aktualizováno 9.6.2017

lehká,hravá,silná, velice příjemný posez,dokonalá ovladatelnost, měl jsem pocit,že jsem se na ní narodil

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky)

Ducati Monster 821: nemá tak vzpřímený a pohodlný posez, vzhled, velká duvěra a dobré zkušenosti s KTM

První dojmy - měl jsem ji pujčenou a už po prvních 10 minutách bylo jasné,že ji musím mít. naprosto dokonalý posez a uchopení. tak jak mi padla do ruky a pod prdel mi zatim neseděla žádná seriová moto. jsem endurář a hladal jsem něco na čem se nebudu hrbit s následnými bolestmi zad a budu mít posez ala enduro. hledal jsem bike který bude na nějaké to pocestování po republice ale zároven si na něm užiji spousty zábavy a toto Duke vzhledem ke své váze vs výkon splnil naprosto perfektně.

Motorku bych doporučil pro - zkušení jezdci co si chtějí užít zábavu

Doplňky na motorce - laděný výfuk,polepy včetně ráfku a víčka nadržře ,blástry, padací rám,cnc zrcátky,vyhřívané rukojeti,zásuvka 12V,výměna té originální šílené lopaty na spz a zadního světla
změna převodu.origo byl 16-40, pak jsem dal 15-42 přestala se mi mrcha cukat v malých otáčkách ale pořád to nebylo ono.momentálně převod 15-44 je to páráda,bajk jde pěkně na prdel a má úžasnej spodek,maximálka spadla na 179 ale je to naháč a ne dálniční raketa,takže paráda,jen zadní pneu se to moc nelíbí

velice mě i překvapili sedlo,které se zatim zdá být příjemné a pohodlné,uvidim po delších vyjíždkách.
dostupnost náhradních dílů a doplnků je naprosto perfektní. mám v rozumné vzdálenosti 3 prodejce. některé ceny doplňků jsou bohužel cenově naprosto nepochopitelné
moto má možnost přepínat mezi 3 mapami vstřikování,ale po vyzkoušení ostré mapy tam stejně už jinou nedáte

Prasoper
Prasoper napsal 31.01.17 v 21:40 10b.

ač nesdílí tvůj názor na KTM, tak musím uznat, že se mi tohle celkem líbí.

nikod
nikod napsal 31.01.17 v 19:01 10b.

pěkná..

Kubajs.55
Kubajs.55 napsal 12.04.16 v 09:13 10b.

Johny89
Johny89 napsal 08.02.16 v 15:48 10b.

Taky že potrápí silnější mašiny! Pěknej bajk!

JohnyLuka
JohnyLuka napsal 14.04.15 v 20:29