Triumph Speed Triple (2003)

Vlastník stauf.vit
Vloženo 17.2.2015
Aktualizováno 12.7.2020

Černý anglán s dostatkem koní i krouťáku na víkendové poježdění.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - První zkušební jízda v -2°C nebyla zrovna ideální k seznámení, ale jak jsem ji viděl, nemohl jsem si svezení odpustit. Motor šlape pěkně uhlazeně, převodovka řadí dobře, jen posez se mi zdá vyšší než jsem zvyklý.

Doplňky na motorce - Konečně jsem se dočkal, zrcátka s led blinkrma, musím zároveň vychválit firmu
udělali mi lepší cenu a zboží hned odesílali, maximální spokojenost.

Po prodeji své milé GSX-R jsem chtěl zkusit něco jiného, ale aby mi nechyběly koníky když se otočí plynem. Přečetl jsem desítky recenzí a zkušeností, visel hodiny na netu abych se ujistil, že speed je přesně to co hledám. Po pár metrech za řídítky jsem si byl téměř jistý, bohužel počasí mi nedovolilo delší seznámení a tak nezbývá jen doufat do jara, že splní nebo i předčí mé očekávání. Speed je trošku robustnější a vyšší než jsem čekal, ale dobře ovladatelný, motor má krásný chod i zvuk. Plánuju pár doplňků a kosmetických úprav aby byl dle mých představ, ale na to zatím času dost. Cestování ve dvou je v plánu, ale uvidíme jak se k tomu postaví má drahá polovička

Tak jsem se uz párkrát i projel a nadšení je obrovské, je to fakt návykové pořád tahat za plyn a poslouchat to dunění z výfuku prostě droga. Od spodu táhne úžasně a do zataček padá úplně sama to jsem ani nečekal.

Rob187
Rob187 napsal 14.02.16 v 13:19 10b.

Krásný

LostSoldier
LostSoldier napsal 01.12.15 v 13:06 10b.

Moc pěkný

stauf.vit
stauf.vit napsal 25.02.15 v 16:58

Letos ze sprintů pohár určitě domů nedovezu, už jen proto, že není kategorie pro třívalce

p.a.t.r.i.k.7
p.a.t.r.i.k.7 napsal 24.02.15 v 10:44

takže na sprinty teď taky se speedem jo? vybral sis dobře

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 23.02.15 v 20:27 10b.

Moc pěknej Speeďák, ať je to 03 nebo 2013 všechno jsou to nádherné motorky