Yamaha FJR 1300 (2006)

Vlastník Yakov
Vloženo 17.2.2015
Aktualizováno 30.9.2023

Zatím se poznáváme, přivezl jsem ji včera večer.

První dojmy - Vezl jsem si ji 20 km domů, nezastavil mě ani mráz a vypadá to, že budeme kamarádi. I přes kupu varování v recenzích, že je to ostrá motorka, agresivní na otočení plynu, je to paráda!!! Motorka je hodňoučká, do 4 000 otáček naprosto pohodová a předvídavá motorka :-) Přesedlávám z Honda NTV 650 Deauville. Už se těším na slunné dny :-)

Vezl jsem si ji 20 km domů, nezastavil mě ani mráz a vypadá to, že budeme kamarádi. I přes kupu varování v recenzích, že je to ostrá motorka, agresivní na otočení plynu, je to paráda!!! Motorka je hodňoučká, do 4 000 otáček naprosto pohodová a předvídavá motorka Přesedlávám z Honda NTV 650 Deauville. Už se těším na slunné dny

V létě mám v plánu takový severní okruh, Německo, Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Rusko, Pobaltí a zpět přes Polsko domů Ani by mě nenapadlo, že to pojedu na něčem jiném než mé Deauvillce, ale tohle bude zajímavější, už se na to těším!

Finč
Finč napsal 26.05.15 v 00:17

Jen do toho Má stejný barevný provedení

ookoun
ookoun napsal 30.04.15 v 07:01 10b.

dobra volba

vil69
vil69 napsal 28.02.15 v 21:41

Hezká, užívej kilometry, určitě budeš spokojen

maroth71
maroth71 napsal 25.02.15 v 19:34

Pěkné fjr

Euro
Euro napsal 19.02.15 v 17:34

Je to znatelný skok z klidné úsporné Deuvillky na toto nezkrotné stádo plnokrevníků. Mnoho šťastných kilometrů.