Honda CBR 1000F (1995)

Vlastník Martin2910
Vloženo 16.2.2015
Aktualizováno 23.2.2015

Motorka náhodně objevena v inzerci.. při návštěvě prodejce byla ještě hezčí než na fotkách, nebylo co řešit - odjížděl jsem se smlouvou a už je doma

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Honda CBR 1100XX Blackbird: ..seděl jsem na obou ve stejný den .. a na efku lepší posezení :-)

První dojmy - Zatím dojmy ve zkratce, jelikož se čeká na doklady ,, Startuje hned, volnoběh drží, žádné divné zvuky nejsou slyšet, vše funguje ... Je v garáži pod plachtou :-)

Motorku bych doporučil pro - ... no to je jasný - přece pro mě a mě podobným - sportovně cestovatelská dušička :-D

Doplňky na motorce - ... Top Case Kappa K53N o objemu 52 litrů - neskutečnej loďák
... výfuky Laser

Motor si hezounky přede, lehce jsem se svezl - pohoda ...
Volnoběh drží, nekolísá, nechcípá ... za plynem jde nádherně
Drobné oděrky - jsou vidět na krytu levého výfuku, na levé stupačce trošku odřená guma .. jako - by to sjelo z policajta
I když mě utvrzovali v tom, že je na ní všechno dělané - tak já už jednu nepříjemnou zkušenost mám za sebou, kdy taky tvrdili - "Jen jezdit.." Kdepak, raději všechno znova překontrolovat, popř. znovu vyměnit, ať je jistota.. Oni toho lidi nakecají
Předpokládám, že na cestování bude úžasná ... to byl důvod proč jsem si jí pořizoval

Martas38
Martas38 napsal 05.05.16 v 21:55 10b.

krásná nádherná 10b.

Stimpy
Stimpy napsal 22.07.15 v 22:47 10b.

Parádní

IMV1000
IMV1000 napsal 02.04.15 v 13:03 10b.

Luxuska , přeji spoustu km a žádné opravy jako já a stále koly dolů . Za mi 10 b. Snad někdy, někde na bábách

Martin2910
Martin2910 napsal 03.03.15 v 20:44

.no jo ,, na tom něco bude ---- že už něco pamatuje ... a na stáří až moc hezká ... úplně jak já !!! Takže bychom se k sobě mohli i hodit

banda1250
banda1250 napsal 03.03.15 v 18:56

jj,holka už něco pamatuje,ale jen podle roku výroby,jinak dle foto vypadá nádherně vybral jsi dobře 10b