MV Agusta Brutale 920 (2012)

Vlastník pycha
Vloženo 12.2.2015
Aktualizováno 26.11.2016

navzdory nazvu skvělá motorka pro kazdeho

První dojmy - Prvni dojem z motorky: tentokrát jsem vybral opravdu správně. Oproti předešlé motorce je hned znát úspora hmotnosti a s tím spojena skvělá ovladatelnost. Budu si muset zase zvyknout na potapejici vydlici při brzdění a taky těch koniku 37 ubylo. Tím nechci říct, že by se brutálka potápěla nějak moc,, ba právě naopak. S úbytkem výkonu nesmím oproti BMW zapomenout také na úbytek hmotnosti a tím se rozdíl maže.

Tentokrat jsem chtěl nějakého naháče na projížďky kolem komína a par delších jen s creditkou a náhradníma spodkama v kapse a jelikož jsem chtěl něco jedinečného co se moc nevidí Brutalka byla jasna volba.

První dojmy vesměs výborné, na to že jsem jel v 5ti stupních jen v džínách, aspoň helmu jsem si vzal na sršně to nedávám . Hned mi padla do ruky a nadšenej jsem byl z její pevnosti i když je relativně lehká cejtim mezi nohama kus železa. Rad bych také zmínil výborný syrový zvuk, který rozhodne nedoporučuji kurvit laďákem (bude to moje první bez). Ovladatelnost je skvělá kam se podívám tam motorka jede, tak moc nedoporučuji koupání do škarpy. Brzdy nejsou vůbec špatný mají rychlí nástup a nekoušou. Motor jede ve všech otáčkách stejně, pořad jsem čekal nějaký to peklo ve vyšších otáčkách ale nic. Výkon má krásný plynulý nástup.

Maartecz
Maartecz napsal 05.05.16 v 17:30 10b.

Nadhera,peknej kousek!!

ferenc300
ferenc300 napsal 28.02.15 v 15:42 10b.

Další koho učarovala MV

Rubi
Rubi napsal 18.02.15 v 09:23 10b.

Super stroj,ať slouží. 10b

dorso
dorso napsal 13.02.15 v 21:01

Mne by o ni zajimalo neco smysluplneho.

trigr
trigr napsal 13.02.15 v 11:50 10b.

Pekny porno na dvou kolech. Spicka