renocar_unor

Yuki Snake 125 (2013)

Vlastník Donald
Vloženo 8.2.2015
Aktualizováno 7.6.2016

Yuki Snake je další z kopií nesmrtelné Hondy Cub. Motor je skvělý, ostatní je čína. Poznáte, že je to vyrobené levně. Rád na tom jezdím i delší štreky, max 180 km v kuse. Vyměněny gumy KIngStar za Conti Go! a od té doby se nebojím jezdím na vodě. Na poloa

Cyborg (Baotian) City: Mám i Cyborga 150 ccm, TGB Xmotion 300, Kymco People GT 300, Kymco Xciting 400

První dojmy - Jezdí se na tom jako na rychlejším mopedu. Naprosto mě uspokojil. Po 7000 km vyměněno těsnění výfuku a šroub, který drží motor (praskl).

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří nemají čínu za sprosté slovo a nejdou pod 100 koní.

Doporučuji těm, kterým je babeta nebo korado málo. Ideální přibližovadlo do cca 10 až 15 km. Nenáročné na údržbu, nízká spotřeba, dobrá ovladatelnost.

Donald napsal 25.02.16 v 19:06

Doplnil jsem flotilu skútrů.
TGB, Cyborg, Kymco!

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:49 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

Donald napsal 11.05.15 v 19:25

Dnes prodáno! Najezdil jsem s touto krasotinkou osm tisíc více méně krásných kilometrů. Díky, otevřela jsi mi úžasný svět skútrů!

pajapaja
pajapaja napsal 09.05.15 v 19:50

jo holt motor monkey-ať Ti jezdí,a piš zkušenosti

Donald napsal 08.02.15 v 12:11

No tak sto koní to nemá, ale za osm dám ruku do ohně. Do konce táhne jak splašená herka.