renocar_unor

Yamaha FZ8 N/S (2010)

Vlastník PanPhe
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 4.2.2015

Suprová milenka do "každého počasí". Baví mě na cestě do práce, odpoledním blbnutí kolem komína, i na dlouhých cestách s batůžkem po Itálii.

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava)

Kawasaki Z800: FZ8 byla dostupnější

První dojmy - Dojmy z první jízdy... dovezl jsem ji na vozejku až navečer, takže první jízda byla asi 100 m od auta do garáže bez helmy - padla do ruky po prvním ujetém metru :) vysmátej a natěšenej na druhý den jsem se před spaním pomodlil za slunečný zítřek.

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič, držák SPZ, LED blinkry

Je to moje třetí moto za pár let. Bylo potřeba vyzkoušet jak klidnější jízdu na Hornetovi, tak zalehávačku GSXR a hlavně, co mi bude dělat největší potěšení na českých silnicích. Moje poslední volba, FZ8N, mi vyhovuje nejvíc a věřím, že mi už nějaký ten pátek v garáži zůstane. Dá se na ní jak cestovat, tak blbnout a "závodit". Každá rychlost na ní je požitkem.
Máme spolu najeto asi 4 tis. km, přičemž hned první sezónu jsme na ní s přítelkyní projeli Toskánsko (motorku jsem na přání přítelčiného zadečku dovezl na kraj Itálie na plaťáčku, takže po Itálii ve dvou najeto cca 1000 km). Vše bez jediného problému, krásná dovolená i pro baťůžek.

Hogon
Hogon napsal 06.04.15 v 12:49

bery11
bery11 napsal 13.02.15 v 14:12

Nádhera

tooma
tooma napsal 04.02.15 v 22:30 10b.

Skvělá motorka a navíc poměr cena a výkon je neskutečný..

Decathlon
Decathlon napsal 04.02.15 v 19:00 10b.

Krásný stroj