renocar_unor

Benelli TRE K 1130 (2011)

Vlastník Versil
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 11.10.2017

Láska na první pohled. Ten italský design je neotřelý, samozřejmě kvalita zpracování je věc jiná, ale na to člověk brzy zapomene.

První dojmy - První cesta? Myslel jsem si, že jí okamžitě znova prodám, ale ... rychle jsem si zvykl a asi jí jen tak nedám. Ten zvuk tříválce ve volnoběhu jako východo-německý barkas je děsivej, ale potom jakmile za to vezmeš, tak se to zlepší. Asi by bylo dobrý pořídit laďák.

Motorku bych doporučil pro - Pro odvážné blázny a znalce.

Doplňky na motorce - Žatím žádné

Sedí mi po všech stránkách. Má své mouchy, ale není nikdy nic dokonalé.
Klady - řízení, posed, fakt se s tím nechá cestovat i 700km v kuse. Vyzkoušeno z Vršiče až do Pardubic. Docela dobrý i zátah.
Vybral jsem si ji hlavně k vůli symetrii, svítí obě světla, jeden výfuk uprostřed.
Jedna cesta Chorvatsko, druhá Itálie se Slovinskem, několikrát Morava a Slovesnko. Do minulého roku dobrý.
Ale...
Zpracování, ty oslintané sváry a to všechno, tak to jsou přesně Italové, tak nějak slyším to klepání všeho, Japonec okamžitě bere stetoskop a hnedka ta něco lípne, aby to mělo takový ten lahodný zvuk, na tohle se asi nechá zvyknout. Bohužel letos se mi stala nemilá věc a to, že jsem přijel domů na jeden a půl válce. Myslel jsem si, že se nedá, ale fakt jsem dojel. Už jsem jednou udělal výměnu svíček, posunul jsem žhavící cívky, ale je to stejné. Po ohřátí mi sepnu možná všechny válce až po 3400 ot. Diagnostiku zatím hledám, tak uvidíme.

Hery22
Hery22 napsal 12.10.17 v 09:30 10b.

zajímavá motorka
držím palce aby se závada brzy vyřešila