Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Kriwi
Vloženo 1.2.2015
Aktualizováno 1.3.2018

Největší bomba a moje vysněná motorka!!!

První dojmy - Poprvé, co jsem ji viděl, stála tam i starší verze k2, ale tato byla jasná volba! Už od mala jsem o ní snil a teď konečně se mi sen splnil :) Sice při koupi vypadala jak cirkusový kus (všude nevkusné nálepky, gripy z enduro a tak...), ale to se vše dá dohromady.

Motorku bych doporučil pro - Pro fandy Suzuki je to legenda k6 best!!!

Doplňky na motorce - výfuk Yoshimura, carbonové blatníčky vepředu i vzadu, nové gripy

Tím, že jsem ji koupil v Listopadu, tak jsem na ní jel jen dva dny, tudíž jen 200 km kolem komína, ale je to kráska :) Je to velká změna po dvouválu do V (Honda vtr 1000f Firestorm). Těším se na novou sezónu, kdy konečně pořádně vyzkouším... Teď přes zimu jí dám dohromady, aby z ní byla kráska :)

V roce 2016 jsem toho najezdil spoustu a dokonce se dostal 2x na okruh. Poprvé to byl Most, který se mi strašně líbil , super zážitek a nevěřil jsem, že by mohlo být něco lepší. Poté v srpnu Brno a to mě zezačátku nebavilo, ale po najetí stopy jsem byl v Brně ještě spokojenější, než v Mostě. Zkrátka jízda na okruhu je skvělá. Motorka je v sérii, takže byl znát rozdíl proti okruhovým strojům a hlavně proti zkušenostem pořádných jezdců. S časem 2:29 jsem byl na poprvé v Brně spokojený, ale je stále co vylepšovat. Hlavně pozdější brždění, jsem trochu srab :)

V roce 2017 při horlivém tréninku na silnici na Okruhový den jsem dostal hasana a bohužel jsem Sůzu pohřbil...

Motorka to byla skvělá, pro mne, jako malého jezdce 166 cm to byl super ovladatelný stroj a již plánuji náhradu ze stejné rodiny, akorát s mladší občankou k9 a novější :)

pohřeb zde:

Kriwi
Kriwi napsal 13.02.15 v 07:27

čau "cintik" sorry, že jsem ti jí vyfouknul :) Bylo potřeba docela dost ještě zainvestovat, pneu v háji, řetězovka taky, výměna všech kapalin atd...

cintik
cintik napsal 12.02.15 v 20:50

hojda, čoveče tak mám pocit, že přesně pro tuhle žítu jsem chtěl jet..!:D
Máš to ze shopu z Liberce že? Nebo poblíž Liberce...?
Jestli jo, tak je to ona. Přesně jak říkáš, byla tragicky polepená nálepkama všude možně, ale jinak vypadala cajk.
Byl jsem už s borcem domluvenej, že pro ní jedu, že si vemu k ní i tu Yoshimuru...tak sem si vzal volno a s vlkem pro ní vyrazil. Asi po 15 minutách jízdy mi volá borec, že se omlouvá, že byl 2 dny nemocnej a že mu jí kolega prodal!:D
A to podotýkám, že bydlim u Ústí nad Orlicí...prostě přes celou republiku.
Tak sem byl trochu nasranej mno.
Ale nakonec sem ještě ten den kouknul a přibyla tam jedna červená, tak sem pro ní vyrazil a dovezl..:)
Tak ať slouží...dobrá volba!
Měj se

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 07.02.15 v 12:25 10b.

Sny se mají plnit až si ji doladíš podle představ to bude supeRR! Hlavně úspěšnou sezónu..

mixo
mixo napsal 01.02.15 v 21:25