Triumph Speed Triple (2013)

Vlastník kuplir
Vloženo 24.1.2015
Aktualizováno 30.4.2016

Poslední mohykán bez zbytečné elektroniky jako je ABS nebo Kontrola Trakce .

První dojmy - Na první pohled se mi moc vzhledově nezamlouvala, ale to je tou barvou, čím déle motocykl mám, tím více se mi líbí velmi netuctový vzhled, zajímavý motor se zátahem od volnoběhu. Hlavně jich zase člověk tak moc na cestách nepotká, takže i netuctový motocykl.

Doplňky na motorce - Výfuky Mivv Suono Full Titanium, KN filter, spodní klín pod motor, Led blinkry, jiná zrcátka, Hefty, závažička, leštěné svody.
Od škrcení motoru ze 77kw na 99Kw .
Uprava palivových map, od škrcený motocykl měl výkon 120ps a 99Nm na zadním kole, po úpravách instalaci výfuků a KN Filtru se výkon navýšil na velmi pěkných 129 ps na zadním kole a 107Nm v Triumph Olomouc Angel Racing zde přikládám Graf jak se výkon měnil po jednotlivých úpravách.

Říká se, že kdo nejel na tří válci jakoby nežil, také jsem chtěl zkusit něco nového a né moc tuctového a tahle motorka to vše splňuje .
Další důvod koupě byla cena za kterou jsem ji zakoupil je to předváděcí motocykl s pouhými 1300km ve stavu nové motorky s původem z Francie, kde jsem si ji sám vybral i přesto že barva kterou má, se mi moc nelíbí, ale při dlouhých zimních večerech ji přelakuji k obrazu svému .
Něco málo jsem se už svezl a musím říci že ten výkon a krouták od spodu je návykový. Brzdy příjemné ale mohly by být malinko agresivnější. Zatím mohu říci že velmi příjemné svezení a už se těším na teplo, kdy budu moci motocykl pořádně provětrat .

17.4.2015 Tak jsem konečně dokončil změnu barevného provedení motocyklu k obrazu svému a jsem s toho nadšený.

Nagash
Nagash napsal 14.06.15 v 23:00 10b.

Ty laďáky tomu sedí jak na míru Super

Starling
Starling napsal 07.06.15 v 20:24 9b.

Moc pěkné výroční lakování Ještě mu odlehčit zadek jednou malou koncovkou a už mu budu chybět jenom já v sedle

karha
karha napsal 20.05.15 v 17:15

Krásnej lak a řádný doladění palivový mapy

Verys
Verys napsal 21.04.15 v 22:12

Z fotek krásná a na živo ještě krásnější, barvy super, povedla se !

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 17.04.15 v 21:18 10b.

Moc pěknej, zajímavé barvy