BMW R 1100 RT (1996)

Vlastník xcreator
Vloženo 23.1.2015
Aktualizováno 23.1.2015

nadčasový dizajn aj výbava v tom roku výroby sa asi vela motociklov nemohlo pochvalit ako el.stít, ABS, radio, vyhrievané šafty,12v zasuvky v zakladnej vybave

Honda ST 1100 Pan European: nenašiel som stčku v uspokojivom stave

První dojmy - zvuk ako traktor ťažká ako krava preto som jej hned dal také príznačné meno :)) porovnenie predošlá motorka a táto ako by som jazdil na skútri a teraz na skutočnej motorke : ) po rozjazde sa z nej stala svižná úžasne ovládateľná mašina posed ako v obývačke dokonalé chránený pred náporom vzduchu a nepriazňou počasia + vyhrievane rukoväte a radio ktore mi aj pri jazde dodávalo informácie na cestach a rytmus :)))

Motorku bych doporučil pro - mašina je vhodná pre každého kto skutočne zvažuje dlhé cesty .

prečo BMW R 1100 RT .
Prisiel čas posunúť sa ďalej nazvem to vyšší level : ) V jeden deň sa stretli moje dve krasky dosluhujuca Honda NTV 650 Deuville a nová Brambora
spolu strávili v jednej garáži noc snáď si pokecali a vymenili si zážitky :))) a na druhy den sa rozlúčili Honda dostala nového majiteľa a ja som sa mohol venovat novemu stroju ...napriek nepriazni počasia mi nedalo nezajazdit si...prešiel som 65 km a pocit ? : ) zvuk ako traktor ťažká ako krava preto som jej hned dal také príznačné meno :)) porovnenie predošlá motorka a táto ako by som jazdil na skútri a teraz na skutočnej motorke : ) po rozjazde sa z nej stala svižná úžasne ovládateľná mašina posed ako v obývačke dokonalé chránený pred náporom vzduchu a nepriazňou počasia + vyhrievane rukoväte a radio ktore mi aj pri jazde dodávalo informácie na ceste a rytmus :))) BRAMBORA mi dal pocit maximalneho konfortu a bezpečia a už teraz sa teším na spoločne strávené chvile :)))

pikárec
pikárec napsal 23.01.16 v 11:02 10b.

Krásná barva

Mušketýr2013
Mušketýr2013 napsal 15.01.16 v 21:28 10b.

philipsun
philipsun napsal 22.09.15 v 23:27 10b.

luxusni barva takovou jsem chtel bohuzel jich moc neni a s kufry v barve moto jeste min jaky ma puvod a najezd pekna recenze

Tomle
Tomle napsal 26.01.15 v 13:23

Kráska. Máme úúúúúplně stejnou. Přeju, ať slouží a nezlobí.

Decathlon
Decathlon napsal 24.01.15 v 18:04 10b.

Jak jinak, než paráda