Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 21.7.2021

Vloženo: 19.01.2021, Uskutečněno: 19.01.2021, Stav tachometru: 84300 km, Zhlédnuto: 11x

Tak, loňskou sezonu jsem nějak ošidil o pořádné výlety. Pár jich bylo ale poskromnu, musím tedy uvéct na pravou míru důvod poskromných výletů, rozhodně to nebyl korocosi, ten mám na háku, důvodem byla stavba domu. O to víc mě na konci sezóny překvapilo najeté numero které se ocitlo na 15tis najetých kilometrů za sezónu 2020 , se nemůžu divit, že se zmydlily zase gumy a musím zase dělat servis. Každopádně mimo velice ceněných opravdu pár výletů i přes noc pod širákem, byla většina z těchto km odježděná do práce, jelikož jsem věděl že se moc nikam nepodívám, jezdil jsem každý den nehledě na počasí, dokud byla teplota nad 10stupňů, jel jsem. Do práce to mám nejkratší cestou 45km, samozřejmě jsem pokaždé netrefil na poprvé správnou odbočku vedoucí tím směrem a jelikož okolí ještě pořádně neznám, chvilku trvalo najít opět směr do práce či k domovu a tak se čas od času stane, že taková cesta do práce, ale spíš většinou z práce byla okolo 200km nechápu . Teď už snad nebude úplně tak napilno jako loni a snad se tedy povede pojezdit podobné číslo jen trochu zase jinak. Dnešní foto je tedy pořízené pouze z cest do a z práce... a i to mě neskutečně bavilo tak šup jaro a hurá za naše krásná řidítka

Clint. (76) napsal 19.01.2021 v 20:59+1

zeke11: tak to jsem se skvěle zasmal , parada zkus to jinak nekdy v lete by jsme mohly nekde trebajz na puly cesty dat kavu, rad pokecam a za rady pohoda, neni vubec za co, spis to byly jen moje dojmy, snad se trochu promitnou i tobe

zeke11 (138) napsal 19.01.2021 v 19:13

No nájezd parádní , já nedal ani polovinu... Asi taky začnu jezdit do práce. Mám to sice kilometr ale to nevadí... Taky občas zabloudím. Takže domeček skoro hotov, to rád slyším a doufám že se potkáme na cestách... A ještě jednou děkuji za rady a trpělivost.

• Courání po práci

Zatím se nepovedl žádný dlouhý zajímavý výlet, jen ježdění do práce a nějaké to zabloudění, nebo víkendové courání. Plány jsou, tak snad dopadnou... :-P

Vloženo: 13.06.2021
    Uskutečněno: 13.06.2021
    Tachometr: 92000km
  • Servis

Opět servis po šesti tis. kilometrech. Klasika olej, olejový filtr a vzduchový filtr. Letošních šest tisíc kilometrů bylo odjeto za dost zmrzlých časů i nečasů a tak doufejme, že leto konečně dorazilo definitivně a mrazy

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021
  • Servis Tlumičů

Servis předních tlumičů::::??? tak to jsem pořád nějak odkládal :-P pořád myslím, že jsem to řešil poprvé, když měly najeto kolem 50tis a i když mi jedna skupina lidí říkala, že po 80tis km musí být už po smrti, tak jin

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.05.2021