renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 21.7.2021

3dny na pláži v Itálii

Vloženo: 20.07.2018, Uskutečněno: 20.07.2018, Stav tachometru: 51072 km, Zhlédnuto: 4x

Pro tři dny valení a smažení se na slunci, jsme utekly se ženou až k moři do míst zvaných Itálie,přesněji Lignano Sabiadoro. . Cestu jsme započali v úterý kolem 23:00, ačkoliv se mi zrovna dvakrát nechtělo jet přes noc, ukázalo se jako dobrá myšlenka, celou cestu byla dalnice naše , jasně, pár kazyčů bylo, ale se srovnaním s cestou zpět přes den, nemluvě . O cestě mimo dálnici nebyla ani úvaha, z důvodu: jen na dva dny a třetí zpět, takže samhem tam valení, pizza, vínko a stejným smahem zpět. Takže ve středu kolem 6té raní na místě, proběhlo asi dvouhodinové odpočívání někde v itálii na trávníku, po posbírání sil, jsme se přesunuli k zamluvenému hotelu a šup k moři, v podvečer do města a žasnout nad životem večerní itošky. Ve čtvrtek jako přes kopírák, snídaně, moře, večer město, pivko véča procházka. Toď naše první cesta k moři, na rychlo naplánovaná ale pecková.Pátek, toď poslední den, byl určen jen k přesunu ku domovu a po cestě se ještě někde skoupnout a tak dopadlo na naše oblíbené attersee v rakousku, to nikdy nezklame,. Teď víme jak taková cesta (daleká) vypadá (na motorce) a tak věřím že, nebyla poslední, chtěl bych říct že, by snad mohla být na dýl, ale bylo nám oboum smutno po dětech, takže na dýl určitě jo, ale na to je ještě dosti času. Jinak stromek si vedl naprosto ukázkově, celkem najeto 1229km se spotřebou 5,2 a jelo se skoro stálicí 150km/hod.

Clint. (76) napsal 06.08.2018 v 08:05

Mann: na jednu stranu se nám taky nechtělo, ale táhli nás domu naši kluci

Mann (1500) napsal 05.08.2018 v 22:08

Lignano Sabiadoro téměř na otočku je docela mazec ale vyzkoušet si to člověk také někdy musí Pěkné fotečky, mně by se asi domů tak rychle nechtělo

Clint. (76) napsal 23.07.2018 v 19:48

tur0033: dekuji, spotrebu bych asi taky nijak zvlast neresil, ale kdyz mi to tam ukazuje samo tak se rad zminim, zvlast kdyz je to takto sympaticke numero

Clint. (76) napsal 23.07.2018 v 19:45

owenovic: jojo hodila se

tur0033 (0) napsal 23.07.2018 v 17:33

Děkuji za pěkné počtení Ta spotřeba je až neuvěřitelná. (Nejsem přes ní maniak, ale potěší když je co sledovat. )

owenovic (12) napsal 23.07.2018 v 16:24

pěkná odpočínková dovča

Clint. (76) napsal 23.07.2018 v 12:53

JirkaMetalm: dekuji

JirkaMetal (1) napsal 23.07.2018 v 12:37

Moc pěkný.

Clint. (76) napsal 21.07.2018 v 08:50

StB: to verim, my jsme to spis pojali jako seznameni s delsi jizdou a sever italie nam prisel jako dobry cil, a byl, jinak dik a uzivej Sicilii, je to jeden z nasich snu, tak snad nekdy dojde k jeho naplneni

StB (24) napsal 21.07.2018 v 08:17

Proč ne? I když sever Italie není žádná sláva, tak na rychlovku to jinak ani nejde. Zrovna jsem na Sicilii a oproti severu je to nebe a dudy. Hlavní je si to užít a to se Vám povedlo.

• Courání po práci

Zatím se nepovedl žádný dlouhý zajímavý výlet, jen ježdění do práce a nějaké to zabloudění, nebo víkendové courání. Plány jsou, tak snad dopadnou... :-P

Vloženo: 13.06.2021
    Uskutečněno: 13.06.2021
    Tachometr: 92000km
  • Servis

Opět servis po šesti tis. kilometrech. Klasika olej, olejový filtr a vzduchový filtr. Letošních šest tisíc kilometrů bylo odjeto za dost zmrzlých časů i nečasů a tak doufejme, že leto konečně dorazilo definitivně a mrazy

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021
  • Servis Tlumičů

Servis předních tlumičů::::??? tak to jsem pořád nějak odkládal :-P pořád myslím, že jsem to řešil poprvé, když měly najeto kolem 50tis a i když mi jedna skupina lidí říkala, že po 80tis km musí být už po smrti, tak jin

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.05.2021