KTM 950 SuperEnduro (2006)

Vlastník cong156
Vloženo 13.1.2015
Aktualizováno 22.5.2019

Vloženo: 08.11.2020, Uskutečněno: 08.11.2020, Zhlédnuto: 173x

Tenhle na první pohled podivný výtvor, hříčka strojírenství...patří do síně slávy!
Nesuď na první pohled! Šeredně se spleteš!

V její "neprospěch" hraje spousta mýtů, klamných reklamních prezentací a v neposlední řadě je to i její vzhled, kterým ta holka působí, kdy ji lidé i z řad motorkářů strašně přehlíží. Je to hodná holka. Díky své robustnosti, o které si podobně zaměřené stroje mohou nechat zdát, skvělá holka i do té největší nepohody. Jízdní vlastnosti v obou světech (špinavý i čistý) konstruktéry ani po letech téměř nepřekonané.
Nejsem ani cestovatel, nejsem ani endurák, nemám rád celý den trávit kroužením na dobrém asfaltu... ja to chci zkrátka vše v jeden den, v moment, kdy se rozhodnu. A Ona mi to dává.
Je smutné, že dnešní cenduro motorky potřebují kdejakou úpravu, aby bylo možné natočit aspoň slušné reklamní video kvůli ziskům z prodeje. Tahle Bejbina to dá s prstem v nose ve standart setupu.
Chyby má, jsem si jich vědom. Dokonalé pro svět není nic. Pro mě ale tahle Kráska je. Přeju vážně všem, aby našel každý svůj svatý grál.

Jeden zmrzlý listopadový výlet...

Guga (20) napsal 11.11.2020 v 05:52

Terénní Mistr

H1000 (5) napsal 08.11.2020 v 18:57

Tak dost dobrý i video i popis. O zvolené trase ani nemluvím. Přesně to co mám taky rád. Přeji ještě hodně takových výletů.

Mann (554) napsal 08.11.2020 v 10:20

Krušky a KTM to prostě nemůže být špatná kombinace

• Scramblerování 2

Výlet od domova na východ. Omrknout a posbírat zas nějaký ty památky :-D. Čtyři dny, 1750 km, tempo mezi zážitky bylo intenzivní. https://www.youtube.com/watch?v=N9O8jZEXhbo&t=51s

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.07.2020
    Uskutečněno: 30.07.2020
  • Scramblerování

Říkám tomu scramblerování... Z endura byla Královna přeřazena na scramblera. Výlety po zajímavých místech, pianko, kliďánko, kávička :-). Pár fotek z výletování. Video z dvoudenního čundru po západní straně naš

Vloženo: 17.06.2020
    Uskutečněno: 17.06.2020
  • 1825 dní spolu

Nadšení z tohohle unikátního stroje stále trvá. No, je to možné? :). Díky ní jsem byl každý týden aspoň jednou v sedle. Toto trvá už po dobu tří let. To znamená, že ta holka neví, jaké to je být přikrytá půlroku plachto

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.10.2019