KTM 1190 RC8 (2008)

Vlastník Black-rider
Vloženo 10.1.2015
Aktualizováno 15.3.2017

Po skoro 9letech na 4V a konkrétněji na firebladech je to prostě změna. Těším se na sezonu a pořádné seznámení. Přes zimu se něco doladí a bude to OK.

První dojmy - Výborný. O proti 4V je to rozdíl. Je to typický 2V. O proti tomu co se povídá, rc8 není tak brutální, dá se s ní jet v pohodě i po městě. Přede jako velký traktor a je pohodlnější než vypadá. Její ostré linky mě dostávají a její traktorovy zvuk ještě víc, ikdyž je to nezvyk.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :D

Doplňky na motorce - Laděny vyfuk, padaci protektory, pancerove hadice, tmave racing plexi, lamaci packy, kryty pacek, kryty kyvne vidlice, rolnicky,kn filtr, prouzky na kola, originalni polepy,barevný řetěz, a další věci se plánují

Motorka je osazená skvělými komponent. Sportovní podvozek od WP včetně tlumiče řízení a plně nastavitelnými možnostmi je skvělým společníkem. Brzdy brembo, které se musí trošku poladit, jelikož mi při prvních jízdách přišly trochu povadlé oproti tomu, co jsem byl zvyklý na staré cbr954rr. Filtry KN a laděné svody s výfukem od sharonu dělají své. Plameny a střelba z výfuku je běžným doprovodem při jízdě. Je to krásná změna a je to chrakter. Není to žádný brutální závoďák, ale nakopat umí. Trochu ne depta, ze shanet nejake doplnky na rc8 je trochu boj s vetrnymi mlyny,ale za exkluzivitu se proste obcas plati. Tahle zima bude dlouha, ale jaro bude stat za to. Prvni doplnky jako batoh ktm jsou jiz doma, zatmavovaci folie take, takze pokus o zatmaveni plexi bude nasledovat. Pote namereni a navrhnuti dodatkovych polepu,chranice pacek a vyladeni brzd. V neposledni rade vyvinout hodne usili pro nslezeni origo prdelky,abych mohl dat zadni batozinu a sedlo.

Bothrops
Bothrops napsal 08.08.20 v 07:42 10b.

nadherne fotky i popis.

Farage
Farage napsal 20.11.17 v 18:41

RIP

Sete
Sete napsal 04.05.16 v 22:11 10b.

Máš to moc pěkný

Black-rider
Black-rider napsal 28.04.16 v 23:12

děkuji

Mefistofel
Mefistofel napsal 28.04.16 v 19:20 10b.

Vymazlená libovka A pěkně nafocená...