Ducati Monster S4R S Testastretta (2007)

Vlastník Harvikocour
Vloženo 3.1.2015
Aktualizováno 6.1.2015

Vrcholná fáze retro-monstra nabitého, na svou dobu, nejkvalitnějšími komponenty na trhu!

První dojmy - Po přesedlání z FZS 1000 neuvěřitelná radost z motoru a absolutní jistota u podvozku. Fazer měl sice koní také na rozdávání, ale tohodle to je úplně o něčem jiném, Italové to prostě dělají jinak! Po dlouhé době konečně splněný sen!

Chtělo to něco hravého, něco co jde od spodu okažitě za plynem, něco co je kvalitně postaveno a hlavně taky něco co skvěle vypadá. Původní stroj (yamaha FZS 1000 r.v. 04 sice výkon měl, ale nebavilo mě stále hnát otáčky nad 8tis. Navíc s dálkovým cestováním jsem skončil a jezdím bez batůžku. Na vyblbnutí na klikatých okrskách i na nějakou tu delší trasu je S4RS luxusní.

kozel80
kozel80 napsal 08.05.15 v 07:47

krasavice jak z katalogu at dela radost

mor
mor napsal 02.04.15 v 10:17 10b.

nadherna raketa

Dr.rodneymckay
Dr.rodneymckay napsal 05.02.15 v 22:57

Jasných 10b. K dokonalosti chybí pouze otevřený kryt spojky Jestli bude cca za 2-3 roky na prodej, rád bych byl součástí boje o získání takovéhoto klenotu

Taliján
Taliján napsal 22.01.15 v 22:38 10b.

Za me taky desitka. paradni superitalporno. Mel sem S4R a vim, ze to je neco, k cemu se stejne jednou vratim - naduanej dvouval s nadechem retra. novy monstry uz me nejak neberou, ale tohle bych bral hned...

Sisina
Sisina napsal 09.01.15 v 13:42 10b.

krásnej kousek a skvělá barvená kombinace. Ať slouží a já jen tiše závidím