renocar_unor

Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník super-biker
Vloženo 28.12.2014
Aktualizováno 1.10.2016

Dobrá motorka s točivým a relativně výkonným motorem, nestárnoucí velmi hezký design, podvozek je solidní, odpovídá určení

Honda CB 600S Hornet: - fazer se mi líbil víc

První dojmy - Učarovala mi vzhledem, jízda byla hodně odlišná oproti předchozím SV 650, konečně jsem pořád nebyl v omezovači, motorka jde krásně za plynem od nízkých otáček, brzdy a podvozek je na lepší úrovni

Motorku bych doporučil pro - univerzální motorka na silnici, vhodná pro každého, dá se s ní cestovat ale i jezdit kolem komína, může se jet pohodově a nebo také velmi sportovně

Doplňky na motorce - od předchozích majitelů:
- vyšší plexi,
- padáky
- výfuk Leo Vince SBK
- klín pod svody
- kufr

Motorku jsem koupil 6.7.2014 od staršího pána. Od té doby jsem do konce sezony najel cca 2200 Km. Podvozkově je motorka na dobré úrovni, brzdí dobře, podvozek se nekroutí. Motor je velmi točivý, zvládne i podtočení a neprotestuje, do cca 7 tis hezky a ochotně zrychluje, když ale člověk chce rychle předjíždět nebo akcelerovat tak nejlépe se cítí od cca 10 tisíc až k omezovači. spotřeba paliva je cca od 4,5 - 5,5 l/100 km. Ovladatelnost je dobrá, posez v motorce vzpřímený. Poruchy zatím žádné, vše funguje jak má
- na podzim 2014 seřízeny ventilové vůle v cca 40000 km.

Decathlon
Decathlon napsal 30.12.14 v 16:52