Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník loongly
Vloženo 25.12.2014
Aktualizováno 22.8.2015

Prostě krasavice,byla to láska na první pohled. Praktická motorka na pohodové výlety.

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Ze začátku byly trochu problémy s ovladatelností, zvláště při pomalé jízdě a taky z určitého respektu z nového stroje. Postupem času a najetí pár kilometrů jsou problémy pryč a motorka se ovládá bezvadně. Byla to zkrátka dobrá volba a neměnil bych.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil spíš lidem co preferují klidnější jízdu, určitě to není stroj na závodění.

Doplňky na motorce - Motorka má v základní výbavě padáky, a vyhřívané rukojeti jsou dodělávané.

Motorku mám první sezonu a najeto cca 5000 km. Jezdím převážně s manželkou a musím říct, že ve dvou se mi jede lépe jak solo. Jízda je daleko klidnější a daleko lépe sedí. Co se motoru týká nemám s čím porovnávat ale výkon zcela dostačující i ve dvou bere hned od spodu a málokterý osobák jí ujede. Není to závoďá, takže ideální cestovní rychlost tak do 120, ale v případě potřeby není problém to i pěkně oroštovat. Jinak motorka sedí na silnici jak přibitá, zatáčky se projíždí lehce a lehce si poradí i s menšími nerovnostmi zvláště na naších silnicích. Brzdový systém je doplněn o ABS a celkově jsou brzdy velice účinné. Nemají téměř žádnou prodlevu a na ovládání stačí pouze jeden prst. Spotřeba cca 5l/100km ve dvou, takže taky velice dobré. Důležitým kritériem pro mě taky byly úložné prostory, kterých je zde více než dost. Dva integrované postranní kufry a jeden zadní. Není problém se s manželkou sbalit a vypadnout na týden pryč. Minusy snad ani nemá, akorát tak trochu chybí 6. rychlost a mohl by být indikátor zařazené rychlosti, ale to jsou pouze prkotinky.

Massakra
Massakra napsal 02.02.19 v 15:40 10b.

Take jsem měl , pěkné.

kuzmič
kuzmič napsal 02.01.16 v 22:35 10b.

Ahoj, moc dobrá a podařená motorka... 10 bodů uděleno... Tak letos na srazu...

Rosi45
Rosi45 napsal 02.12.15 v 17:46 10b.

Moc se mě líbí !

pikot
pikot napsal 29.04.15 v 07:47

Pěkný stroj na výlety, taky jezdíme převážně ve dvou a spokojenost. Jinak kdyby ti chyběl indikátor zařazený rychlosti jde v pohodě dobastlit (kupoval jsem na ebay za pár stovek - programovatelnej tuším otáčky a rychlost).

Milan1963
Milan1963 napsal 26.12.14 v 17:48 10b.

Parádní cestovatelský stroj. Přeju tisíce pohodových kilometrů.