Jawa 660 Sportard/Adenium (2016)

Vlastník faux4
Vloženo 24.12.2014
Aktualizováno 13.8.2015

Zatim ve fazi konceptu. Jestli dojde k realizaci, zalezi jednak na financni situaci, jelikoz predpokladana vysledna cena by s nakupkou prekrocila 200tis., coz je dost limitujici za jednoval..

První dojmy - Tak je to jednoval, to mluvi samo za sebe.. bylo by to spis na exibicni jezdeni po okoli, prip. na kochaci vyjizdku do Alp a tak. Je to jawa.. no.. mohla by stat do 150tis.. pak by rozhodovani mohlo byt o neco snazsi ;-)

Jawa zatim nic jineho nedela. Kdyby Sportard vysel pred 15 lety byla by to bomba. Zatim nezbyva nez snit o pullitrovem dvouvalci a cekat na litrovy dvouvalec, ktery dle poslednich info bude atakovat hranici 300tis, pokud vubec nekdy prijde na trh, coz stoji ale napr. H-D Fourty-Eight.. o klasikach Moto Guzzi, Triumphu, aj. nemluve.. tak je mozny, ze to bude posledni pokus Jawy.
A pak uz ani ten Sportard nebude k mani..
08/2015: No, sneni o pullitrovem dvouvalci jsem realizoval.. sice jsem mel prestavu, ze Jawa prijde s necim novym, ale do cesty mi prisel jejich legendarni kousek OHC.. trosku jsem tim ale vytuneloval konto pro projekt Jawa Caféard 660.

Olísko
Olísko napsal 02.01.15 v 17:00 10b.

Olísko
Olísko napsal 02.01.15 v 17:00

Tak ti přeju ať ti ty grošáky na Jawu rychle přibývajíTřeba se pak někde potkáme.

BoBo1
BoBo1 napsal 26.12.14 v 12:28 10b.

Čau držím palce ať se to podaří.

renocar_duben
Objednat reklamu