Jawa 650 Style (2015)

Vlastník hrnous
Vloženo 24.12.2014
Aktualizováno 10.5.2015

No co k tomu napsat. Co sem chtěl to mám.

První dojmy - Jede to jak sax

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k počtu vyrobených kusů pouze pro šílence

No zase jakési literární eseje. Co napsat, dycky sem po ní prahnul, a když sem měl jistou šanci, že by mohla být zrovna tato tak po dlouhém hučení otravování a přesvědčování, když už sem ani nevěřil, že by to mohlo vyjít, tak to nakonec vyšlo. Projela se lodí, autem, na vozíku a ocitla se až doma.. Celou cestu z Irska do CZ přežila bez úhony. Následovalo kolečko po úřadech, schvalování technické způsobilosti a kdesi cosi.. Aktuálně už má čistopis českého tp a tak dál užívám pěkné žluté značky..než mě chytí :) Příští rok na sezónu už dostane klasickou českou.. Na první pohled není na motorce nějakých problémů, časem snad, když peněženka dovolí by šly hliníkové ráfky a spol. Aktuálně to ale nehrozí, protože jsem ve stavu kdy koušu tvrdé rohlíky a cestou z práce se koukám pod most, at vím do čeho jdu.. Protože neznám jediného šílence, který by měl dvě jawí 650, koupené v jednom roce, obě dvě vyvezené původně jedním distributorem. Co do pěněz vás zklamu, to bych si rád nechal stejně tak jako u klacíka pro sebe. Ale byla to pálka. nicméně bych řekl, že adekvátní typu, stavu a v podstatě i příběhu motorky.

hrnous napsal 27.04.19 v 09:05

Vim o jedne u nas, ale cena kolem 200 000.dneska uz to nejsou stroje pro bezne smrtelniky. Taktez je jedne na slovensku za cca 160000. Stejne jako vergl 500OHC

sharp
sharp napsal 26.04.19 v 21:11 10b.

Zdravím,
Moc hezká jawka, sháním také 650 Stylku, kdyby byla náhodou k prodeji, dejte mi vědět
602266205,
děkuji Sharp

hrnous napsal 24.06.16 v 07:31

Po vymezení kyvky to bylo stabilnější v zatáčkách a kolo neuskakovalo, jak se často děje.. prostě drželo pevně na svém místě a co do airboxu - měl sem rozkreslenu u novou vrchní část se dvěma laditelnými trumpetkami.. ale na výrobu nakonec nedošlo.. nebyl čas

Varaník
Varaník napsal 24.06.16 v 06:52 10b.

Sakra - to byla ale vyladěná a krásná motorka. Přečetl jsem poctivě celej deník. Co by mně zajímalo jestli ten filtrbox kovovej jak byl větší jestli to bylo znát na jízdě? A to vypodložkování kyvky jestli pomohlo.

hrnous napsal 17.07.15 v 10:46

No rád bych ji vyměnil za 660, do konce měsíce by měla být v jiných, dobrých rukách. To už je hotová věc.