renocar_unor

Yamaha Majesty 250 (2001)

Vlastník jarolis
Vloženo 21.12.2014
Aktualizováno 6.1.2019

Bezproblémový skůtr, dobře vymyšlený, hodně odkládacího prostoru, jednoduché ovládání, pohodová jízda

Motorka koupena od kaplík (Brno-Chrlice)

Honda FES 250 Foresight: Majesty se líbila víc, větší ...

První dojmy - Absolutní pohodlí, jede prima. Cítí se bezvadně na okreskách, ve městě. Pro jízdu nad 120km/h to není ono. Malá kola, v dešti musím hodně zpomalit atd. Proto se podívám po něčem dalším:-) Bude se mi stýskat, na Majesty se jezdí bezvadně. Má nízkou spotřebu, obrovský úložný prostor.

Motorku bych doporučil pro - Začátek ...jednoduché ovládání, bezproblémový provoz, žádné řazení, přitom jede prima, až 130km/h, do dálničních kopců 100 - 120 km, nízká spotřeba benzínu

Skůtr - jednoduché ovládání, bezproblémový provoz, žádné řazení, přitom jede prima, až 130km/h, do dálničních kopců 100 - 120 km, nízká spotřeba benzínu. Ve dvou stále jede dobře, úložný prostor je obrovský. Ochrana proti nepřízni počasí je super, to už asi jinde nezažiju. Sedačka je neuvěřitelně pohodlná, jak pro jezdce tak spolujezdce. Možnost více možností jak si sednout. Nejdál jsem jel cca 4hodiny, nikde žádný problém Kromě toho, že jsem byl v cíli cesty.