BMW R 1100 R (1996)

Vlastník 00Pavel
Vloženo 21.12.2014
Aktualizováno 21.12.2015

Již delší dobu jezdím s partou kluků, kteří mají dvanáctky a s mým XJčkem jsem jim nestačil, a protože se mi tenhle Baworák už dlouho líbí, uzrál čas na něj přesedlat.

První dojmy - Takže prvních cca 4000 Km s tímto mazlíkem ukázalo, že jeho koupě byla dobrá volba. Motorka je to super ovladatelná, extrémně pohodlná a jízda s ní je radost, droga, no prostě bomba. Letos jsem na víc km neměl čas, ale baworák jezdí bezvadně a jízda s ním je až nechutně návyková.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co rádi cestují.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Dominátor

Už několik let se mi tahle mašina líbí.
Motorka je to velmi univerzální a je s ní zábava jezdit. Ovladatelnost je vynikající. Vzhledem k váze je malinko těžkopádnější při manipulaci po garáži a malých prostorech, ale v pohybu je to radost sedlat. Motor je krásně pružnej a celkově vyváženej. Podvozek je jedna báseň. Předek je super a zadek je úplně nádhera. Paralever je prostě vynález. Spolujezdce nevozim a ani nebudu, takže nemůžu posoudit. Zatím jsem spotřebu počítal, že je nějak kolem 5,5l/100Km Servis jsem zatím moc neřešil, ale výměna náplní a filtrů je v pohodě. Díky kardanu odpadá údržba řetězovky, takže stačí jen občas vyměnit olej. Paradoxně po sundání plexi se na ní jede líp. Míň fouká do xichtu a nemusím se za tu plachtu schovávat.
Na silnice je motorka jako doma a nevadí jí ani horší úseky s mizerným povrchem. Po městě je to v pohodě.
Cestování na tomhle stroji je radost a to dost návyková.

pelito
pelito napsal 22.07.16 v 22:37 10b.

00Pavel
00Pavel napsal 07.06.16 v 13:49

No pohodlný to je neskutečně a je radost s tim jezdit. Na manipulaci na místě trochu těžší, ale jak se jede, je to luxusní zábava a relax.

Bud
Bud napsal 07.06.16 v 12:00 10b.

Vypadá dobře. Slibuje i pohodlí..

00Pavel
00Pavel napsal 14.10.15 v 10:49

Díky za koment.
Dominátor má zvuk uplně luxusní, originál je uplně marnej. Jako slyšim ho v helmě, ale nic co by mě obtěžovalo, spíš je to příjemný. Mám normálně kulatej výfuk a nemůži si ho vynachválit.

elvis78
elvis78 napsal 12.10.15 v 17:51 10b.

pěkný, skoro jako to bráchovo ST
dominátor bez kileru, co? slyšíš ho hodně v helmě? Já jo, ale mám vzádu velkou placku blatník, tak se mi to asi od ní odráží.
Ty máš oval nebo GP1?