Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Ricci78
Vloženo 20.12.2014
Aktualizováno 3.5.2018

Vloženo: 05.10.2016, Uskutečněno: 05.10.2016, Stav tachometru: 62500 km, Zhlédnuto: 26x

Ne, letos opět zimovat nebudu. Ale využil jsem menší přestávky díky počasí a motorka prošla posezoním servisem. Žádná větší cesta už nás letos nečeká. Mimo provozních kapalin a běžné údržby jsou udělané ventilové vůle, gufera na ventilech, kontrola rozvodů a nové svíce. Také na předek bylo nutné nové obutí. Zůstávám stále u Tourancek. V průběhu roku jsem vyměnil běžné destičky za sintrované brzdové desky SBS. Brzdný účinek se významně zlepšil. Co se oleje týče, stále zůstávám věrný Motorexu TOP Speed. Není nad to být na další sezonu připraven.

A jaká že ta letošní sezona byla? Troufnu si říct, že parádní. Na tachometru je už 62 tis a nějaký drobný. Na mopedu nebyla jediná závada ani problém. Udělali jsme si s drahou několik vejletů, především po Rakousku, Itálii a Slovinsku. Co se mi velmi líbilo bylo údolí Dunaje, kam jsme vytáhli i pískle na 125 Varanovi. Pár víkendů jsme pojezdili i u nás v CZ. Fotky z některých cest jsem k vidění tu .

Bohužel na vybavení bylo několik „ztrát“. V první řadě nepřežil sezonu intercom F5. Ne zcela se srovnal s 10hodinovou cestou v dešti. Je v záruce, tak uvidíme, jak se k tomu prodejce postaví.
Na Schbertce (C3) se zasekla sluneční clona. Dle vyjádření distributora se to prý stává. No každopádně jakmile bude v Geneze akce na posezení servis, tak ji tam raději zavezu. Klasické plexi chodí na můj vkus docela volně.
Čajna navigace fungovala parádně. Pokazilo se pouze napájení v konektoru do zásuvky. Resp. projevil se nějaký studeňák, takže oprava v poho.
Z nepromoku Luis se stal velmi rychle promok, takže příští sezonu se budu muset podívat po něčem trochu spolehlivějším.

Lombardo (0) napsal 05.10.2016 v 21:38

pěkné fotky na super stroji
u čajna navigace jsem řešil taky konektor jinak maximální spokojenost

• Mé rozjímání o olejích

Nečekejte nic zasvěceného a odborného. Je to jen pár amatérských postřehů, kterých se si všimnul a pokud by mě někdo vyvedl z omylu, tak mu budu zavázaný. V deníku jsem už zmiňoval, že loni v Alpách si Stromek pápnul tro

Vloženo: 01.06.2016
    Uskutečněno: 01.06.2016
  • Jaro 2016

Zase pozdě, ale přeci jen pár řádek, co nového se událo. Jak jsem psal posledně, tak žádné zimování neproběhlo. V Listopadu proběhl běžný servis, výměna oleje při 49 t (a nějaký drobný) km. (Motorex Formula 10W40) Kontro

Vloženo: 01.06.2016
    Uskutečněno: 01.06.2016
  • Sezona 2015

Na začátku jsem si říkal, jak budu poctivě vést deník. No nepodařilo se, takže to vezmu aspoň sumárně za letošní rok. Původní stav KM 33 500, aktuální stav 48 a nějaký drobný. Letos naježděno lehce přes 10000 Km.

Vloženo: 09.10.2015
    Uskutečněno: 09.10.2015