Honda XL 600V Transalp (1992)

Vlastník -MP-
Vloženo 19.12.2014
Aktualizováno 16.3.2019

Vloženo: 05.05.2015, Uskutečněno: 05.05.2015, Stav tachometru: 45 km, Zhlédnuto: 253x

Tak jsem dnes práskl na Alpa konečně Mitasky E-07 , ať si na ně trochu zvyknu před odjezdem na Balkán , a ať to vypadá jak enduro
Chtěl jsem to udělat sám - "stará škola" - žádnej pneuservis , ale montpákama . Kdybych někdy na cestách ... kdo je připraven , není překvapen . Předek byl v pohodě . Ale zadek jsem nedal . Ztroskotalo to už na tom že mě nešla "odlepit" guma od ráfku . Samozřejmě že vím že to jde udělat bočákem jiné moto , ale jiná nebyla . Takže nakonec jsem to chytl a odnesl do nedalekýho pneuservisu . A hned jsem to jel zkusit na šotolinku a off-road . Paráda ... spokojenost . Alespoň na suchým .
Udělal jsem taky prodloužení zadního blatníku - z přední strany , aby bordel od kola nelítal na tlumič .

• 100 000 km

Letos se daří. Co se ježdění týká. Sice se jen tak odrážím od hranic jak koule po kulečníkovým stole, ale nějak mi to nevadí, poznávám a navštěvuji místa kam by se letos díky covidu nepodíval, protože bych coural nejspíš

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.08.2020
    Uskutečněno: 31.08.2020
  • Jdeme do šestýho společnýho roku

Tak už budu s tou starou vránou lítat šestou sezónu. A pořád je v dobré formě. Na další STK už to bude veterán. Mnozí by řekli že už by to chtělo něco novějšího, ale proč, když pořád bez problémů jezdí. Sice jsem chvilk

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 06.01.2020
    Uskutečněno: 06.01.2020
  • Hliníkový kufry

Boční plastový Alpovi moc neslušely , tak jsem mu pořídil hliníkový . Myslím že takhle to vypadá líp .

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 12.03.2017