Moto Guzzi V11 (2004)

Aktualizováno 1.2.2021

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Výsledek po vačce Shrick

Tak dali jsme vačku SHRICK a trochu to kolega poladil a výsledek je více než zajímavý. Kdo se podívá na výstup po brzdě tak je tam nárůst cca 10 koní a 15 Nm krouťáku oproti základu. Pěkný průběh výkonu a taky kroutí

Vloženo: 01.02.2018
    Uskutečněno: 01.02.2018
    Tachometr: 42000km
  • Nová vačka Schrick

Došla vačka na MG V11 od Schrick. Radost pohledět... Bude se montovat až v zimě 2017/2018..

Vloženo: 06.08.2017
    Uskutečněno: 06.08.2017
  • Úpravy pro rok 2017

Každý rok ladím Guzzinku dopředu a dělám z ní lahůdkový stroj... Letos jsem se rozhodl pro tyto drobné úpravy: - druhá svíčka na válec, aby to mělo lepší zapalování, - výměna vodítek výfukových ventilů a samotných v

Vloženo: 11.03.2017
    Uskutečněno: 11.03.2017
    Tachometr: 32000km
  • Oprava na cestě

Kamarádi od BMW se mi posmívali, že na MG potřebuješ solvinu... Já jsem se jim trochu smál, ale dnes jsem ji potřeboval! Na cestě z Rumburka, přes Hořice se mi v Hradci Králové začal klepat motor a vynechávat jeden

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016
  • Výměna pístů za kované

Tak deník pokračuje dále a máme tu další nášup v podobě kovaných pístů, které mají kompresní poměr 11:1 oproti starým 9,5:1. Je to znát v hlavě pístu, která je vyšší a klenutější cca o 2 mm. Kované písty mají 421 g z

Vloženo: 26.02.2016
    Uskutečněno: 26.02.2016
  • Techno jako ze StarTreku: přední LED světlo

Dnes došlo nové přední HOMOLOGOVANÉ LED světlo: - pecka svítí to uvidím až za roh - je těžký neboť to má hliníkový tělo - vypadá to jak z kosmu a to bude na Guzzině super retro. Už se těším až na jaře vyjedu v noci

Vloženo: 29.01.2016
    Uskutečněno: 29.01.2016
  • Výměna pružin v předních tlumičích za Wilbers

Tak jsem naznal, že by moje Guzzinka mohla dostat přední Öhlinsky, ale ty se mi po roce brouzdání po Internetu nepodařilo sehnat a tak tam dám alespoň progresivní pružiny od Wilbers a uděláme repasi předních šavlí. Uv

Vloženo: 19.01.2016
    Uskutečněno: 19.01.2016
  • Montáž karbonové "lopaty" pod motor

Tak je to tady. další doplněk od pána Ghezziho Briana je pod motorem...

Vloženo: 18.10.2015
    Uskutečněno: 09.10.2015
  • Montáž Öhlins zadního tlumiče

Přeci žlutá je žlutá a Öhlins je, tak tam musela být... Zadní tlumič jsem sháněl cca 0,5 roku a čekal na něj než došel z USA cca 2 měsíce. Zatím nevím jaký to bude mít význam neboť první kilomery, které jsem na tom j

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 07.08.2015
  • Montáž zásuvky pod kapotku

Když jsem motku koupil tak byla zásuvka pouze u motoru a to je sakra daleko, když chcete napjet navigaci nebo iPhone a tak jsem to nechal předělat. Kluci měli dobrý nápad jak udělat zásuvku pod přední kapotku. Všechn

Vloženo: 07.07.2015
    Uskutečněno: 07.07.2015
  • Montáž nádobek o Rizomy a radiálních brzdových pump od

Tak pokračujeme dále. Doplnil jsem na moto: - zlaté nádobky na brzdovou kapalinu od Rizomy jak na předek tak zadek, - radiální brzdové pumpy Accoassato s výměnou brzdových hadiček a - přední karbónový blatníček od

Vloženo: 26.04.2015
    Uskutečněno: 18.04.2015
  • Montáž přímých filtrů, záchytu kardanu a karbonového za

Tak jsem se pustil do ladění Guzzinky, vždyť na to ji máme... :-) Od páně Ghezziho Briana jsem koupil: - záchyt kardanu, - přímé filtry a - zadní karbónový blatníček a bylo potřeba to tam namontovat. 1. Zách

Vloženo: 22.03.2015
    Uskutečněno: 19.03.2015