Yuki SM 125 (2007)

Vlastník marek-29541
Vloženo 13.12.2014
Aktualizováno 15.3.2016

Vždy som chcel nejakého motarda, proste som sa do týchto motocyklov zamiloval .. Prečo som nekúpil niečo "nečínskýho"?Nebudem míňať prevratné sumy za niečo čo budem mať 1 možno 2 roky.

Honda CBR 125R: důvod neuveden
Yamaha XT 125R: důvod neuveden

První dojmy - Prvé dojmy boli úžasné. Je to moja druhá motorka na papieroch a vozenie po ceste je pre mňa to pravé orechové ..;) Zvuk to má úžasný, akcelerácia na 4t taky uspokojujúce a maximálka tých 120 v pokoji, a to to ešte nie je zabehnuté ..

Motorku bych doporučil pro - Určite začiatočníkom

Tak jednoducho povedané som si ju vybral pre naozaj nádherný vzhľad, ideálny spotrebu a hlavne dobrý zvuk ktorí znie ako akoby ste sa preháňali na 400cc.Na yuki som nabehal zatial nejakych 600km ale zatial šlape ako hodinky...Na vozenie po okolí a po meste je SM-ko ako stvorené..Jediná nevýhoda tejto motorky je malí ukladací priestor na dlhšiu trasu je potrebne teda noSIť tankvak alebo ruksak..Moto ma prijemnú spotrebu 2,5-3l/100km čím sa dá na nádrž prejsť cca 300km čo je celkom postačujúce..Odporučam túto mašinu všetkým začiatocnikom ktorí nechcu zbitočne vyhadzovať prevratné sumy za 125-tku...

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:49 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

Milan1963
Milan1963 napsal 13.12.14 v 17:31