Megelli Motard 125 M (2009)

Vlastník Karlosfinč
Vloženo 12.12.2014
Aktualizováno 12.12.2014

Koupil jsem ji jako první motorku na papírech. Ze se na ni něco naučim a na podzim ji pošlu dal.

Yuki 125: rozhodujici v tomto pripade byla cena.

První dojmy - První dojem z jízdy byl parádní no předtím jsem jezdil na komarkovi od jawi takže to byl vykonostni skok. Na motorce bylo par vás které byli potřeba doladit to jsem myslel ze půjde dobře ale nevěděl jsem co se všechno se vysere.

Motorku bych doporučil pro - Vhodne moto pro začínající motorkaře ale pozor při výběru ojetin.

Doplňky na motorce - Laďeny vyfuk brutální zvuk !!

Motorku jsem koupil stím ze je potřeba udělat přední tlumič ale jinak je pry ok. Byla za rozumný peníz tak jsme ji naložili a odvezli. Po krátké projižďce motorka nechtěla startovat. Nakonec bylo jen urvane lanko sitiče. No bylo to na podzim tak jsme ji odvezli do servisu ke znamimu aby nam udělal ty tlumiče a prohlednul ji. Najednout telefonát ať přijdu do dílny. No ukazalo se že motorka byla ňekde bouchla. Urvany dorazí strhnuty zavity v přední masce ohnutý stojanek a zadní brzda šla na jednu destičku. Byla to moje blbost a blby kup. Dily jsem na ni za bohs nemohl sehnat. No po opravě se najaře začalo jezdit ale dlouho to nevydrželo měl jsem havarku. Motorka to drobek odnesla nový přední plášť urvane zrcátko nove blinkry sedřena barva na rámu. Po namontovaní nových dílů se konečně začalo pořádně jezdit (hořický okruh). Motorka skvěle. Držela ale na nějaký zalehavani za zatačkou to výkon nemá. Přední brzda nic moc měněna komplet zadek dobry. No na podzim se posralo ložisko v zadním kole a převodovka. Diky bohu přesedlavam na Husqvarnu Te 410 :)