renocar_unor

Yamaha DT 125 R (2005)

Vlastník TomiMory
Vloženo 9.12.2014
Aktualizováno 11.12.2014

Moje bejvalka :D Yamaha 125 RE (2T) (správnej dvoutakt) :)

Honda XL 125V Varadero: důvod neuveden
Yamaha XT 125R: důvod neuveden

První dojmy - Na motorku sem přesedlal ze skůtra 50ccm 2T takže spokojenost. Motorka koupena s 21000km v origo a zavřeným stavu za.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky co se chtějí vyblbnout :D

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Giannelli, přetryskovaný karburátor, polepy FOX, řídítka ProTaper, gripy ProTaper, přední blatník YZF 450.

Motorka koupena v létě 2012 když sem ještě neměl na ní papíry. Hned jak sem si je dodělal začal sem na ní trénovat (rozjezdy atd...). Poté koupen laďák Giannelli pro zvýšení výkonu, na motorce to bylo znát (origo výfuk max 110 km/h,laďák max 125 km/h). A i od spoda šla znatelně líp. Poté koupena tryska do karburátoru 230 (210 origo). Moje první nehoda byla přes spadlý strom na silnici asi v 50km rychlosti. Já komplet potlučenej, motorka jenom prasklý řídítka a levý plast na nádrži. Koupeny nové řídítka a plast se nechal svařit :D. Následovalo dlouhé ježdění a testovaní na silnice v lese a poli na gumách Michelin Sirac. Všude spokojenost :)). V létě jsme s přáteli podnikly cestu na Mácháč :) všichni na DTčkách. Ze začátku sem měl velké obavy jestli to motorka zvládne ale nezklamala mě a 500km zvládla na jedničku. Po zimě repas centrálu kvůli vyvýšení (hustší olej). Následovalo dokupování doplňků jako řídítka ProTaper (maximální spokojenost,složil sem jí nesčetněkrát a nikdy se neohnuly),gripy ProTaper,přední blatník,držák SPZ,polepy FOX,průhledná hadička na mazání atd...V 30000km zkouknut válec s pístem vše OK, furt origo píst !!! :) Dal sem nové těsnění pod válec.

Následovalo ježdění po lesích, do školy a po městech.V 38000km nový řetěz, preventivně vyměněn píst,udělán výbrus a srovnání hlavy. 38000km na origo píst a furt vypadal dobře! :). Dáno nové těsnění pod hlavu a válec. Tuto sezonu opět výlet na mácháč, tentokrát 750km a to sem ještě zajížděl novej píst, takže sem byl celou cestu vyklepanej aby se mi to nerozletělo ale vše OK.

3.12 2014 PRODÁNO :(

mikys456
mikys456 napsal 23.12.16 v 21:33 10b.