Honda XLR 125 (1999)

Vlastník C1cO
Vloženo 8.12.2014
Aktualizováno 8.12.2014

Enduro vhodne do lahšieho a stredne náročného terénu. Dobre aj na cesty. Veľmi spolahlivá.

Motorka koupena od danimoto (Ruskovce)

Yamaha DT 125 R: honda ma ohurila viac, mam rad 4T

První dojmy - Hneď ako som ju prvý raz videl strašne sa mi zapáčila. Má velmi dobre jazdné vlastnosti. Dobré ťahá a má aj dobrú ovládatelnosť. Trochu sa mi nepáči zvuk ale ten sa da doladit iným výfukom.

Motorku bych doporučil pro - Veľmi dobrá na naučenie.

Hneď ako som prišiel do predajne motorka sa mi zapáčila. Vyzerá veľmi dobre. Motor sa dobre bere aj od nižších otáčok. Podvozok dobre zvláda aj velké výmoli. Zatial som nenašiel kopca ktorý by som nevyšiel. Keď ju riadne vytočíte zabavíte sa aj na dráhe. Ale tam uz moto dost trpí. Najlepšie sa cíti v strednom teréne. Ale zvládol som snou uz aj náročnejší terén. Zhrnul by som to asi takto. Na 125-ku má veľmi dobrý ťah (aj v nižších otáčkach). Podvozok je dobre naladený no pri väčších skokoch idú tlmiče až nadoraz. Na cestovanie nedoporučujem, tvrdá sedačka. Radšej nahodiť drapáky a vybehnúť niekom do pola. Predná brzda brzdí prakticky okamžite no zo zadnou je to uz horšie ale aj ta brzdí dostatočne. Spotreba je dobrá cca 3.5 l/100km . Má dlhé servisné intervali.