Motorro BM 400 Velas (2010)

Vlastník nomak15
Vloženo 8.12.2014
Aktualizováno 8.12.2014

Som spokojný neviem čo viac napisat takže tak

První dojmy - moje prvé dojmy bolí dobre neviem čo viac napisat :D

Doplňky na motorce - osvetlenie kufra

Jazdné vlastnosti ma dobre dobrý odpich a zrýchlenie brzdy uspokojivé v meste flexibilná v teréne tiež .
Jediní problém som mal že mi vyhorelo okolo svetla zoskratovali káble aj ked neviem načo slúžia asi na prídavné svetla taksommusel objednať diely cez impexta.sk za dobru cenu čo asi je tiež dôležité

Properitus
Properitus napsal 14.03.15 v 13:25

Jak jsi zapojoval to osvětlení kufra? Tedy jasně že k zadní žárovce, ale jde mi o to, jak jsou dělané kontakty mezi kufrem a plotnou, aby byl kufr sundávací a netekla do toho voda?

Properitus
Properitus napsal 17.01.15 v 23:33

Proboha, jak vyhořely kabely, to mě zajímá, mám stejnou moto. Elektriku už znám, měl jsem to celé rozdělané a upravoval jsem si to. V předu jsou od 4 pinového konektoru jen dráty na potkávací světlo v projektoru s čočkou, na dálkové světlo s H4 a na parkovací žárovku, kostra je v konektoru společná. Žádné další dráty nejsou.
Tedy jedině pod světlem jsou konektory připojení světel, přepínačů na řídítkách, přístrojové desky. Celé se mi to ale nezdá, u baterky je přece pojistka 15A, která se měla přepálit a zachránit elektriku. Jedině že by to při jízdě magneto pořád dál živilo až to chytlo. Základem ale asi byl někde skřípnutý drát+, který se prodřel třeba u šroubu na sklápění světel? Jinak to nechápu...?

Petr_TA
Petr_TA napsal 08.12.14 v 19:58 10b.

Zajímavá prskavka