Suzuki GSF 650 Bandit (2008)

Vlastník JohnnySX
Vloženo 7.12.2014
Aktualizováno 15.7.2020

Perfektní mašina která splnila všechny moje očekávání a zatím sem na ní neobjevil jedinou chybičku.

Suzuki SV 650S: důvod neuveden
Yamaha XJ6: důvod neuveden

První dojmy - Když sem na ni poprvé sedl tak ve srovnání s malým CBRem je ta motorka fakt masivní , ale je to jeden z důvodů proč se mi tak zalíbila. Po odjetých pár kilometrech sem se s banditem absolutně sžil.

Zatím mám na banditovi odjeto asi 2000km a sem naprosto spokojen. Ikdyž je seškrcen (dorazem na plyn) na 35kw tak zátah do 160 úžasný, pak už trochu línější. Po pár kilometrech sem za jízdy absolutně nepociťoval že by ta motorka byla tak těžká , ale naopak když je potřeba aby těžká byla třeba při bočním větru kdy to semnou mávalo na CBRu jak s hadrovým panákem tak na banditovi to semnou ani nehne . Co je pro mě s mýma 60ti kilama trochu těžší je manipulace na místě , ale i to se dá vcelku zvládnout a natrénovat.

soteklukas
soteklukas napsal 01.04.15 v 21:51

Pěkný Bandit :) Ať slouží a bez nehod :)

honzikch
honzikch napsal 02.02.15 v 23:42

Paráda Johny :) No a hnedka koukám že tam máš Ixila (nahoď video když tak) se někdo má, já tam mám ještě origo výfuk a asi tam zůstane, na přes rok chystám změnu. Jo ta váha na místě to je znát, je to pěkná posilka takže časem to zmákneš
Škoda té vzdálenosti mezi námi

Tak ať to dlouho frčí a bez nehod!