Suzuki DL 1000 V-Strom (2006)

Vlastník Krleš70
Vloženo 7.12.2014
Aktualizováno 25.9.2019

Tak po třech měsících, co jsem prodal Bandasku, jsem zase motorkář. Myslím, že čekání a hledání té pravé se vyplatilo - stav, výbava, vzhled, cena, vše dle mých představ.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Myslím, že oproti jiným prodejcům obrovské množství motorek všeho druhu a nenašel jsem tam žádné "křapky". Všechno nádherné stroje.

První dojmy - Zatím jsem na ni dovalil pouze domů od prodejce cca 200 km. I když byly 4°C, první dojmy super. Pohodlné posezení, krásně jde za plynem, dobrá ochrana proti větru - spokojenost. Trochu jsem se pral s pátým a šestým převodovým stupněm, zdá se mi, že se dají použít tak od 150km/hod nahoru - na Banditovi tomu bylo krapet jinak.

Motorku bych doporučil pro - Jestli mám říct pro koho je motka nejvhodnější, tak nevím. Já předpokládám, že mi bude dobře sloužit na dlouhých cestách po zahraničí a stejně tak si dobře poradí s mírným offíkem - kdyby se člověk zatoulal třeba do Rumunska, nebo tak. Alespoň takovou mám já představu.

Doplňky na motorce - Z doplňku má motka navigaci, vyhřívané hefty, padací rám, držák kufrů + 3 kufry Hepco Becker, přimazávání řetězu Scottoiler, nerezový kryt chladiče, hliníkovou vanu pod motorem + nějaké okrasné nerezové kraviny.

Co se týká zkušeností, budu muset něco napsat až toho nahrkám více. Pro letošek konec, musím to přezout, udělat prvotní servis a výměny spotřebáků a kouknout tomu na střívka.
S motorkou jsem strávil 5 sezón a najezdil více jak 46 000 km.
Po přešití sedla to byl nezmar, ze kterého se mi nechtělo slézt.
Přišel ale čas podívat se po něčem novějším na moje další dlouhé cestování.
Dnes jsme se rozloučili.
Doufám že udělá spoustu radosti někomu dalšímu

jawa354
jawa354 napsal 11.01.17 v 20:02 10b.

Pěkný!

Mirek-JM
Mirek-JM napsal 15.01.15 v 16:04 10b.

Tak to už je konečně motorka přeji hodně šťastnych km a dávám 10 b
Taky jsem tu svou koupil u Tasse a spokojen

keith.
keith. napsal 08.01.15 v 10:25 10b.

Pěkná mašina. Přeju at´ mile překvapí a hlavně krátkou zimu. .

Stejně jako ty jsem plný očekávání

Xkremilek
Xkremilek napsal 04.01.15 v 23:16

Pěkná mašinka a hlavně další Strom na Valašsku :)

Ogar_VS
Ogar_VS napsal 08.12.14 v 20:55 10b.

Krásný stroj a v dobrých rukách. Jasných 10 bodíků (když příště uleješ štamprlu )