Jawa 650 Classic (2006)

Vloženo 28.6.2006
Aktualizováno 17.10.2021

oprašovačka č. 2

Vloženo: 17.10.2021, Uskutečněno: 17.10.2021, Zhlédnuto: 49x

Tákže, miláčci - po patnácti letech s Jawou 650. Nějak se opět nezadařilo ježdění a mašina stála další rok a půl v průjezdu. AGM baterka už to ovšem nedala (zkusmo jsem nabil, ale je mrtvá, mrtvá), koupil jsem novou, zamontoval a výsledek: na rok a půl starej benzín to nastartovalo jako na čerstvej. Sice to nejede nějak bůhvíjak, ale motor je ok, spojka se neslepila atd, prostě motor cajk. Ale přední brzda definitivně tuhoš, to je na ulomení páčky tohle. Takže bude rozborka... Zadní brzda je ok. Takže projížďka bez technický kolem Brna dopadla krásně, další rok a půl vrstvy prachu tomu vyloženě přidaly na estetičnosti (utřel jsem to jen vejfuku, ten smrad by byl asi dost děsný a ze sedačky a nádrže, přece se o to nezahnojím). Následovat by měla výměna kapalin (nejlépe úplně všech včetně tlumičového oleje), svíček a další bižuterie (vzduchofiltr! nezapomenout!, je to origo z fabriky, bože, chudák motor). Dokonce mám video, ale to nevím, jak se motorkari.cz vkládá.

Rum79 (0) napsal 20.10.2021 v 19:36

Ahoj vidíš to si ani neřikal že si měnil i baterii.Tak třeba budeš mít přes zimu čas a dáš to zas do cajku. Tak další sezónu něco najezdíš a kdo ví třeba dáme společnou cestu podíval bych se za klukama do Brna.
Hezký večer R.