Piaggio MP3 500 LT (2013)

Vlastník sejco
Vloženo 6.12.2014
Aktualizováno 14.2.2015

mp3 je super pokial ju vyskusas tak uz asi nebudes chciet nieco ine to je aspon podla mna

Motorka koupena od due fratelli

První dojmy - prvi dojem ..no treba to vyskusat a .mne mp3 hned sadla len som dal vysie predny stit a len tankujem a jazdim.kedze sa chystam aj na viacdenne vyjazdy tak zvazujem dokupit kufrik a asi aj bocne tasky.

Doplňky na motorce - zatial ziadne ale cez zimu nieco pribudne. pribudol uz givi kufor a kryty na ruky

na MP3 som pozeral dlhsie a ked som nasiel inzerat na predaj tak som ju kupil.zatial ju mam len 2 mesiace takze nieco som uz na nej najazdil ale vsetky skusenosti su len pozitivne az na to sedadlo. .mal som x-max a tam bolo lepsie ale casom aj to upravim.mozno na nohy mohlo byt viac priestoru ale asi s tym ratali len ako mestkym vozidlom a nie na cestovanieale 250 km bez prestavky v pohode .motor ma super zatah spotreba okolo 4,5l ale nejazdim pomaly .este dokupim kufrik a drziak na gps a mozem aj na dlhsi vylet.

focus67
focus67 napsal 12.02.18 v 15:56 9b.

Jarous65
Jarous65 napsal 12.03.17 v 13:55 6b.

BretV
BretV napsal 27.03.16 v 19:23 10b.

Super stroj a inspiroval jsi mě s boxem, hned to řeším.

pelito
pelito napsal 27.03.16 v 09:46 10b.

hruso25
hruso25 napsal 06.12.14 v 21:14

Bez kufra ani krok. Na dlhšie jazdy mašinka ako stvorená a päťstovka už musí pekne ťahať.
Hľadám na tých fotkách sedem rozdielov a nič,ktovie čím to je.