renocar_unor

Jawa 350/638 (1987)

Vlastník Damec
Vloženo 6.12.2014
Aktualizováno 17.6.2015

Udělal jsem si radost a koupil, deset let neježděnou a předělanou jawičku a rok si s ní doma hrál. Není úplně origo- barava-komaxit, vlastní polepy,zrcátka, přesto skvělý retro stroj, pro české srdcaře

Jawa 350/639: důvod neuveden

První dojmy - Při koupi velké očekávání během rekonstrukce, obrovský koníček po práci a večerech. Hned bylo vidět, že to chce kompletně rozebrat čisti, čistit, rovnat, měnit, stavět ,odřezávat, schánět všude možně. Radost

Motorku bych doporučil pro - pro všechny

Doplňky na motorce -

Dlouho jsem si vybíral stroj, od simsona v šestnácti letech a pionýrech, jsem se rozhodl si udělat řidičák na velké moto. Jelikož nejsem zrovna dvakrát příznivcem naháčů a sporťáků a jsem český patriot se vztahem k veteránům. Jawa 350 byla jasná volba a jen u ní nezůstanu. Hlavní vidina byla, pořídit si nějakou na ktereé se mohu vyřádit. Při schánění jsem na poslední chvíli narazil na inzerát, za krásný peníz a přesně, co jsem chtěl. Desítky hodin práce, zapojení celé rodiny a známých, lakování ve fabrice bokem atd. Samozřejmě, teď už bych to dělal trochu jinak. Nicméně s výsledkem jsem moc spokojený. Brzdy nic moc než se trochu zajely, motor a spojka už se taky rozchodily. Cestovní rychlost ideální na výlety po kraji i čr. Jen by to chtělo více kolegů jawistů. Krásný pocit je, když někde zastavíte a potkáte tam motorkáře, co má nový nabouchaný stroj a okoukává Vám jawičku a nakonec řekne, že ho mrzí, že tu svojí před lety prodal :D

Frankie23
Frankie23 napsal 17.12.14 v 16:22 10b.

Pěkná práce!

Hedwik
Hedwik napsal 08.12.14 v 19:47

Přesně moje řeč, zajezdíme a těším se na sezónu :)

justyn
justyn napsal 06.12.14 v 21:25 10b.

Moc pěkná Jasných 10B

hruso25
hruso25 napsal 06.12.14 v 19:31

Milan1963
Milan1963 napsal 06.12.14 v 16:54 10b.

Rok práce - krásný výsledek. Přeju pohodové kilometry.