Royal Enfield Euro Classic 500 (2013)

Vlastník pilot1
Vloženo 6.12.2014
Aktualizováno 6.12.2014

Skvely a spolehlivy novy veteran

Motorka koupena od FIRMA:CC moto (Plzeň 26)

První dojmy - Velmi charizmaticka. Laska na prvni pohled. Po prvnim svezeni v Indii bylo jasno. Musim ji mit

Motorku bych doporučil pro - Motarka zaujme siroke spektrum lidi - mlade i stare. Idealni rekreacni chopper ale vhodna i pro kazdodenni cestovani do prace. Spolehlive vstrikovani a elektronicke zapalovani.

Doplňky na motorce - Zadni sedadlo pro spolujezdce, bocni kozene brasny

Skvele sedi na silnici. Ma uzasny zvuk. Tah a kroutici moment jednobuchu v nizkych otackach - velmi prijemne svezeni. Jsem rad, ze jsem se nerozhodl pro Harleye, ktery je 2x tak tezky. Rekreacni chopper , spolehliva masina, mala spotreba. Nektere detaily nesou znamky nepresnosti diky velkemu podilu rucni prace pri vyrobe. Ale zase to dodava motorce urcity charakter.

gongan
gongan napsal 24.01.15 v 12:53

Ahoj,
krásný stroj

Také uvažuji o koupi Enfielda na nedělní pohodové ježdění, předpokládám že bych využil nějaké veletržní slevy na výstavě v Praze protože žádný jetý Enfield (EFI) se zatím na bazarech neukázal.
Pokud někdy hodláš "probudit motku na chvíli ze zimního spanku" prosím zavolej 605083805 přijel bych se podívat (Jsem ze Svitávky u Boskovic)

dík Radek

gustavo
gustavo napsal 13.12.14 v 20:40 10b.

Klasika 10b

Beďan
Beďan napsal 13.12.14 v 15:19 10b.

Pěkný krasavec.

Tuji
Tuji napsal 10.12.14 v 21:28 10b.

bulletboys
bulletboys napsal 09.12.14 v 11:42