Triumph Sprint 955i ST (2000)

Vlastník shrek86
Vloženo 5.12.2014
Aktualizováno 5.12.2014

Silná , hravá , úžasnej motor - na pohodu.

Honda VFR 800: důvod neuveden

První dojmy - Musím přiznat , ze na pohled se mi víc líbila Hodna VFR 800 , ale nesedla mi posedem , Ale po bližším prozkoumáni Triumphu jsem zmenil názor , velka pohodlná , dobře ovladatelna motorka s charakteristickým zvukem 3-válce . Zamiloval sem si ji po prvních metrech.

Průměrná spotřeba - 5.09333 l/100km

Tuto srdeční záležitost jsem koupil letos v létě , koncem července , bohužel počasí moc nepřalo , do konce sezony jsem najel priblizne 2500km , sice prevazne okolo buku ale super , pristi sezonu bych rad nekam vycestoval abych poznal jeji skutečné kvality .I přes svoji hmotnost se nejlepe citi na kvalitnich klikatých silnicich , například od nas ze Zamberka do Šumperka , co se spotřeby týče tak sem to nejak zvlast nepocital ale priblizne okolo 6L 100km.
Negativum , jsem nasel zatím jen jedno , nevim jestli to je vlivem pouzivani nebo uz z vyroby ale nepresne ovladani polohy klicku v zapalovani , a zvlastni je když uzamknu ziditka rozviti se parkovala.
Porucha zatím zadná.
Se servisem zatím zkušenost nemam , bohužel sem nepotkam zkušeného mechanika který by mel s timto typem stroje zkusensti , nechci ji sverit garazovemu specialistovi , tak nejspíš budu muset navštívit autorizovany servis.
Shrnutí : jízda - výborny
motor - vykony a pruzny , ryhle reagujici na plyn
brzdy - dostačujíci , záleží na kvalite desticek
podvozek - i přes hmotnost moto skvele ovladatelný
spolujezdec - jezdim sam , manzelka nezdili me nadšení z jedné stopy
úložný prostor - maly kaslik pod sedlem , to jejnutnejsi se tam vejde
spotreba - + - 6L/100km
servis - zatim nebyl nutny
poruchy - prozatim žádné

Hledám další priznivce teto značky.

marafzs600
marafzs600 napsal 05.12.14 v 20:34 10b.

dobře si zvolil, mám to s triumphem podobně

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.12.14 v 18:56 10b.

Supr raketa v té správné barvě RED gratulejšn

jirik123
jirik123 napsal 05.12.14 v 11:49 10b.

Krásnej kousek a výborná volba.