Honda CB 900F Hornet (2004)

Vlastník Hoždy
Vloženo 3.12.2014
Aktualizováno 25.8.2015

Kultivovaná, krasavice co nikdy nezestárne a umí i vytáhnout drápky.

První dojmy - Extrémě ovladatelná motorka co jde do zatáček už jen silou pouhé myšlenky :D Má dostatečný výkon a jen tak neomrzí. Velice dobře a kvalitně zpracovaný stroj co vás nikde nenechá.

Motorku bych doporučil pro - každému co má cit v zápěstí. Celkem silně reaguje na jakékoliv zatáhnutí za heft. (možná špatná vůle na plynu)

Doplňky na motorce - Padací rám kovový, který jsem musel hned odmontovat, protože jsem ho v zatáčkách tahal po zemi :D. Topcase + plastový kufr Givi

Extrémně ovladatelná motorka co jde do zatáček už jen silou pouhé myšlenky :D Má dostatečný výkon a jen tak neomrzí. Velice dobře a kvalitně zpracovaný stroj co vás nikde nenechá. Úžasný výkon od nízkých otáček, který bohužel kolem 10tis začne vadnou než zaúřaduje omezovač.Zkušenosti jenom dobré. Jediných pár věcí co jí lze vyčíst je: Nízká maximální rychlost okolo 220km/h, při racingové jízdě se nebojí polykat 11l/100km, nízko uložené stupačky, které jsem obrousil na sračku spolu s oběma pedály :D , ale předpokládám že ne všichni si takovíto stroj pořídí "na závodění". Mám projeto už hodně motorek mezi nimiž byla např. cb1000f, ale "devítka" zůstane vždycky srdcovkou!

biosák
biosák napsal 03.12.14 v 20:12

alexander
alexander napsal 03.12.14 v 19:07 10b.

alexander
alexander napsal 03.12.14 v 19:06

měl jsem,skvělá motorka,prostě honda a hodně povedená