Ducati Hypermotard 1100/1100S (2009)

Vlastník speedy766
Vloženo 3.12.2014
Aktualizováno 16.2.2019

Nevěsta by měla být vždycky v bílém. Tu co jsem si přivedl domů tohle nepsané pravidlo ctí a to se mi na ní moc líbí

První dojmy - Dostala stojan a teplý "obleček". V garáži je jí samotné asi smutno, nezbývá ji a mě samotnému také, počkat si na to až přijde jaro.

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníky "italské krásy" :-)

Láska na první pohled. Od chvíle kdy jsem ji uviděl a následně i uslyšel, bylo rozhodnuto. Když ji miluješ, není co řešit. Její pořízení byl běh na dlouhou trať. Trpělivost se ale vyplatila. Bílých provedení na trhu moc není. Chtěl jsem motorku s Českým „rodokmenem“ a s veškerou servisní historií. Poslední majitel ji v minulém roce moc nejezdil. První jízda tak směřovala do servisu. Tam byla domluvena kompletní kontrola a výměna rozvodových řemenů. Do servisního nájezdu kilometrů bylo ještě daleko, ale roky nezastavíš a tak jsem volil raději dřívější výměnu řemenů (sichr je sichr).

K vánocům dostala novou baterii.

No a nakonec je tu ještě jedno překvapení. Servisní centrální stojan, aby si mohl podvozek přes zimu odpočinout.

První úprava letošní zimy je dokončená. Jednobarevný rám, to byla výzva. Posuďte tedy sami, jak se Vám tahle drobná barevná úprava líbí.

Druhá úprava letošní zimy je hotová. Přidán ukazatel zařazené rychlosti.

Zima 2016 = blatníky do barvy kapoty, tedy bílé

Kola do barvy rámu, tedy červené a ještě k tomu s bílým proužkem.

Únor 2016 - červený přítlačák + kryt spojky = Rizoma

Březen 2016 = hotové kompletní úpravy letošní zimy = karbon, páčky, padáky a pár dalších drobností

Březen 2017 = Přes zimu jsem sehnal na italském fóru, které se věnuje Hypermotardu kontakt na člověka, jenž vyrábí laminátové doplňky. Líbil se mi klín pod motor. Chvilku to trvalo, ale nakonec mi jeden kousek hrubého kusu laminátu poslal. Upravil jsem ho dle svých představ. Sem tam někde přibrousil, hodil do plniče, přebrousil a v lakovně se tomu dal nový dvoubarevný kabátek. Výsledek příjemně překvapil a potěšil

Duben 2017 = Zimní úpravy „mazlíka“ jsou takřka hotovy. Ještě schází nový výfuk. Ten bude snad koncem května. Nový klín pod motorem, přepáčko a zadní stupačky, včetně pár kousků „bižuterie“ od italské značky Rizoma. To je tak v kostce vše co bude letos zpříjemňovat mé vyjížďky. Tak snad už jen to počasí...

Červen 2017 = konečně jsem se dočkal. Nová koncovka výfuku je na svém místě a zvuk je prostě "boží"

Duben 2018 = jako pomocná síla/zaváděcí motorka cyklistického závodu

Pulčík
Pulčík napsal 19.06.17 v 12:22 10b.

RPčka jsou parádní a mají skvělý zvuk + hrubost pěkný

Sonicek
Sonicek napsal 19.06.17 v 08:58 10b.

pěknej stroj, ale ten klín mi tam prostě nějak nesedí, ale proti gustu...

DoktorARO
DoktorARO napsal 17.03.15 v 16:28 10b.

ram tomu moc prospel, taky se na to chystam, ale do cerna a vsechny stribrne dily-stupacky,atd - taky do cerna. Zarazi mevproc talosi cpou tolik ruznych barev na sve motorky. Vlastni zkusenost s 1098, HPM, sport 1000. Vsechny kartery jiny odstin, nechapu.

JA-NE
JA-NE napsal 17.03.15 v 16:15

pekna nevesta

BoBo1
BoBo1 napsal 30.01.15 v 18:20 10b.

Ten rám jsi vymáknul.