BMW F 800 R (2010)

Vlastník BoBo1
Vloženo 2.12.2014
Aktualizováno 5.1.2020

Vloženo: 07.12.2014, Uskutečněno: 30.11.2014, Zhlédnuto: 11x, Firma: t

Tak po stojanech a cajku na kola jsem je mohl vymontovat a v klidu se pustit do proužků. Záměr byl napodobyt znak BMW, modrobílou vrtuli. Koupil jsem dvě sady a nalepil střídavě jednotlivé výseče. Konce zastřihl šikmo, aby získaly opticky větší dynamiku. Myslím, že se to povedlo.

Mistake (0) napsal 07.12.2014 v 14:19

Moc pěkné, zajímavý počin . Líbí se mi to .

Wildaja (44) napsal 07.12.2014 v 11:25

Vypadá to bezvadně . Díky za tip, tohle mě jako nápad hodně oslovilo , jen barvy budou jiné.
Při jízdě to musí vypadat zajímavě, žádné slité kolo bez konce .

• Výroba krytů chladiče

Zima byla dlouhá, takže byl prostor na další tunění. Tentokrát přišel na řadu prostor kolem chladiče. Již dlouho jsem pokukoval po krytech radiátoru, tak jsem je vyrobyl. Na výrobu byl použit hliníkový plech 2mm. Držáky

Vloženo: 25.02.2017
    Uskutečněno: 25.02.2017
  • Bástry ACERBIS X-Tarmac Led

Pořídíl jsem a namontoval bastry Acerbis s ledkovým osvětlením. Montáž by byla velice jednoduchá, kdyby v BMW neměli něco speciálního. Chrániče se do obyčejných řídítek namontují přes roztahovací trn a vše drží. Bavoři,

Vloženo: 19.02.2017
    Uskutečněno: 19.02.2017
  • Laďák Remus Hexacone

Tak jsem se stal majitelem nového výfuku a nezbylo mi níc jiného než ho s radostí namontovat. Montáž velice jednoduchá zabrala asi 30 min. i s fotkama. Výrobce uvádí, že originál váží 4.94 kg a Remus 3.1 kg coš je nepatr

Vloženo: 07.02.2017
    Uskutečněno: 07.02.2017