Ducati ST2 (1999)

Vlastník Tommy_Rezzo
Vloženo 2.12.2014
Aktualizováno 2.12.2014

Silná, pohodlná a krásná italka. A ten zvuk...

Motorka koupena od Foxx5 (Jirny) - Absolutně super přístup a hlavně díky, že jste ji prodal :-)

Ducati ST4: Protože tahle ST2 je dokonalá

První dojmy - Oproti SS vetší a težší, ale taky pohodlnější a stabilnější, přesně co jsem hledal.

Doplňky na motorce - Na motorce je spousta doplňků, které jsou perfektně popsané na profilu bývalého majitele.

Po vyřádění s SSkem v zatáčkách jsem hledal něco na výlety ve dvou, což na SS nebylo úplně ono ( nepohodlná, nízký výkon). Nic jiného než Ducati nepřicházelo v úvahu, takže výběr byl omezen na řadu ST. Tak jsem se začal chytřit z místních profilů a nejvíc z profilu Foxx5. Říkal jsem si, že když nějakou koupím, chtěl bych jí vylepšit tak jako byla tahle a když se pak objevila na inzerátu, nebylo co řešit.

Za tuhle sezonu jsem toho bohužel moc nestihl, ale aspoň něco. ST2 přesně splnila to co jsem od ní čekal. Je rychlá a pohodlná, ovladatelnost je perfektní, troufnu si tvrdit, že jsem na ní jistější než na SS

Doufám, že mě nečekají žádné poruchy, ale vzhledem k tomu jak je motorka vypiplaná by se nic stát nemělo

Má ráda kvalitní silnice a spíš rovnější úseky a dlouhé zatáčky. Utahovat ji ve Stelviu jako můj předchůdce bych asi nechtěl (klobouk dolů)

Jediné co mi trochu vadí je přístup k baterii. U SS stačilo zvednout nádrž a byla venku, tady člověk musí rozebrat půl motorky

Už aby bylo jaro...

Foxx5
Foxx5 napsal 07.01.15 v 18:44 10b.

Foxx5
Foxx5 napsal 07.01.15 v 18:43

Krásně se to čte...díky znovu přeji spoustu šťastných kilometrů a bezstarostnou jízdu. Tobě ta mašina sedne jak "prdel na hrnec" fakt paráda...

fsmoula
fsmoula napsal 02.12.14 v 18:03 10b.

Parádní kousek