Suzuki DR 125 (1997)

Vlastník berry78
Vloženo 2.12.2014
Aktualizováno 2.12.2014

Zatoužil jsem po nějakém malém endurku a tohle DR bylo k mání za příznivých 15 000Kč

První dojmy - Vůbec ale vůbec to nejelo a skoro nebrzdilo ... po dofoukání gum už ale byla schopná v pytli za kamioném držet 100km/h a tak jsem dojel domu a neumrzl.

Motorku bych doporučil pro - pro hobity a nebo začátečníky

Doplňky na motorce - Zásuvka na 12V v kokpitu , odborné vydlabání výfuku, nosič na kufr

DR 125 jsem si dovezl po ose z jižní Moravy (cca 300km) v listopadu 2013 .. byla dost zanedbaná .. udělalo se na ní hodně práce: Repase přední vidlice, seřízení ventilových vůlí, olej filtr, iridiová svíčka, oprava předního brzdového třmenu , panceřová brzdová hadice, natření rámu a ošetření zkorodovaných vnitřků kol . úprava výfuku , nové zapalování Ignitech , drapáky mitas, nová baterka, blinkry atd atd ... Bohužel jsem pak zjistil že to není úplně ono .. Nejvíc mi vadilo že je mi motorka prostě malá a že na ní sedím jak na pitbiku .. navíc jsem mezitím prodal Fireblada a začal pošilhávat po něčem co by mi nahradilo vlastnosti Fireblada a DR zároveň -> WR 250